Markowe Wesele - Wodzirej i Dj na Twoje wesele

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3558/149166317675977800.jpg
Zabrze 41-800, woj. śląskie
Zaolziańska 21
tel.: 733 03 53 03 lub 692 430 114
http://www.markowewesele.pl
biuro@markowewesele.pl
Markowe Wesele - Wodzirej i Dj na Twoje wesele - Zabrze

Nazywam się Kamil Marek. To przez moje nazwisko, ale także przez wiele pozytywnych rekomendacji ze strony Młodych Par oraz gości weselnych powstało "Markowe Wesele". Muzykę kocham i od najmłodszych lat staram się robić wszystko co jest z nią związane. Już w wieku 15 lat grałem swoje piewsze impezy klubowe oraz szkolne. Dwa lata później, gdy ukończyłem (jako najmłodszy uczestnik) kurs wodzireja zabaw i wesel bezalkoholowych dołączyłem do grupy 'Wodzirej Studio', którą założył mój ojciec. To tutaj stawiałem swoje pierwsze kroki jako dj weselny a następnie jako wodzirej. Niedługo później byłem w stanie poprowadzić swoje pierwsze samodzielne wesele. Miałem wtedy niecałe 19 lat! 

W roku 2010 dołączyła do mnie moja żona - Renia. Początkowo jako asystentka, a zaledwie po jednym sezonie weselnym jako dj-ka wspierając mnie za konsolą, abym z czasem mógł całkowicie przejąć funcję wodzireja na weselu nie marwiąc się o repertuar i oprawę muzyczną. Nie ukrywam, że kobieca ręka miała ogromny wpływ zarówno na jakość zabaw weselnych a także estetykę stanowiska pracy. Dzięki czemu po latach Młode Pary mogą cieszyć się nie tylko wspaniałymi wspomnieniami, ale również pięknymi, kolorowymi zdjęciami. Od tej pory nie wyobrażam sobie, aby wesela były prowadzone w pojedynkę.

W roku 2017 do naszego zespołu dołączył kolejny duet: Jacek i Agnieszka. Tym razem w odwrotnej kombinacji - to ją ciągnie do mikrofonu (Agnieszka jest również po kursie wodzirejskim), a on rządzi za sterami konsoli. Jacka poznały już nasze Młode Pary z sezonu 2015 i opinie o nim znajdziecie w Dziale Referencje.

Na tą chwilę do Waszej dyspozycji są zatem 2 duety.

W związku z tak licznym zespołem jesteśmy w stanie poprowadzić praktycznie każdą uroczystość począwszy od:

Uroczystości rodzinnych (wesela, poprawiny, rocznice ślubów)

Uroczystości tradycyjnych (sylwester, bale karnawałowe, dancingi)

A także:

Imprezy szkolne (w tym studniówki)

Imprezy klubowe

Imprezy firmowe

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1811

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top