Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Wieczór panieński - szampańska zabawa

Wieczór panieński - szampańska zabawa
Ostatni wieczór kobiety w stanie wolnym, powinien być z pewnością zapamiętany na długo. Co więc zrobić, aby było szampańsko i tak, by dobra zabawa nie wymknęła się spod kontroli i nie towarzyszyły jej jakieś nieprzyjemne sytuacje?

Wieczór panieński powinny zorganizować druhny lub koleżanki Panny Młodej. Rzecz jasna główna aktorka tego ostatniego panieńskiego spektaklu powinna podpowiedzieć coś niecoś swoim kompankom w kwestii swoich wymogów wobec tego wieczoru. Najczęściej taką zabawę finansują koleżanki, nie obciążając kosztami Panny Młodej. Następnie należy ustalić datę tego wieczoru. Warto wcześniej pomyśleć nad specyfiką takiej imprezy. Czy będzie to ścisłe grono przyjaciółek, czy też może „spęd” na większą skalę. Trzeba uwzględnić oczywiście wszystkie animozje i ewentualne niuanse towarzyskie. Atmosfera takiej zabawy musi być bezwzględnie luźna i niezagrożona jakkolwiek pojętą „klapą”.


Dopasowanie odpowiedniego stylu imprezy

Gdy mamy już listę potencjalnych uczestniczek zabawy, można przejść do etapu organizacji przestrzeni, której ma odbyć się „panieński”. Wiele w tej gestii zależy od Panny Młodej, do której charakteru powinniśmy dopasować styl imprezy. Warto przyszłą żonę zapytać, czy chciałaby przeżyć wieczór pełen wrażeń czy raczej wolałaby spokojną i bezpieczną atmosferę domowego zacisza lub sprawdzonej knajpki. Jeśli panna młoda woli szaleństwo, to na pewno musi to być impreza w ulubionej knajpie, wraz z wypadem na męski striptiz i dużą ilością alkoholu. Jeśli woli spokój, to najlipniejszym rozwiązaniem będzie kino, popcorn i piwo z koleżankami oraz spokojny sen do samego rana.


Konkursy i zabawy podczas wieczoru

Na ogół jednak przyszłe Panny Młode chcą, aby ten wieczór był wyrazisty i pamiętny. Najczęściej zabawa odbywa się w jednym z domów koleżanek lub u samej bohaterki tego wydarzenia. Początkowo zabawa polega na licznych konkursach, w których np. kobieta, która niebawem wyjdzie za mąż rysuje z zasłoniętymi oczami postać swojego męża za lat trzydzieści. Popularne są gry planszowe robione ręcznie, w których zadawane są pytania, a zadaniem przyszłej Panny Młodej jest odpowiedzieć tak samo jak przyszły mąż. Jeśli odpowiedź się zgadza kieliszek wódki przechylają koleżanki, jeśli zaś jest niepoprawna wódka ląduje w gardle panny.


Gdy zabawa się rozkręca...

Gdy wszystkie panie zaprawione są już w alkoholowym boju, a i humor dopisuje nadchodzi czas na wynajętego tancerza. Pokaz gimnastycznych umiejętności trwa dobre kilkanaście minut. Po tych wrażeniach koleżanki wręczają na ogół prezenty w postaci erotycznych gadżetów czy bielizny. Później następuje coś na wzór weselnych oczepin. Przyszła Pani Młoda musi przejść test w postaci zmysłowej konsumpcji banana, przywdziać zakupiony, kusy prezent lub zaprezentować taniec erotyczny. Jeśli bohaterka wieczoru zaspokoi oczekiwania koleżanek, to zasadniczo impreza kończy się. Niektóre z pań idą do domu, inne kontynuują pogaduszki przy czymś mocniejszym lub wychodzą na ulice miasta i tam urządzają sobie „tour de bar”.

Autor: Paweł Handzlik

Polecamy porady i artykuły
Wasze komentarze (2)
  • Izka 2019-06-02, 23:05

    Jestem zdania, że skoro ten wieczór czy panieński czy kawalerski mają być ostatnie w wolnym stanie to muszą być NA MAXA! Niekoniecznie trzeba od razu wydawać mnóstwo kasy bo przeciez i tak za chwile dosyc kosztowne dla wszystkich - wesele. Nawet nie trzeba wyjeżdzac specjalnie do stolicy zeby przeżyc swoj kac wawa czy cos takiego. Z siostra i znajomymi zostałysmy w rodzinnym Konecku. Zarezerwowałam duzy stolikw venus planet, od razu z setami drinów i obsługa i wytańczyłysmy sie jak EVER. Kasy poszlo praktycznie tyle ile na standardowej imprezie. Zwłaszcza ze w venus maja tani alkohol, a ze brałysmy naprawde sporo bo bylo nas 15 lasek to dostałysmy dodatkowo duże promo :D

  • Salon Zielonka Marecka 2019-03-07, 20:48

    Potrzebujesz alkoholu w dobrej cenie na wieczór panieński i nie tylko...? Sprawdź ofertę firmy M&P Alkohole i Wina Świata. Proponujemy szeroki wachlarz produktów: wina, wódki, koniaki, whisky, brandy, tequila, dodatki barmańskie i wiele, wiele innych. Zaproponujemy najlepszą cenę na rynku. Nie wierzysz? Zadzwoń: +48 518 973 860.
    Dostarczamy na terenie całego kraju! Nam możesz zaufać - jesteśmy na rynku już od 19 lat i w chwili obecnej posiadamy już ponad 30 specjalistycznych salonów winiarsko-alkoholowych w całej Polsce.
    Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony: https://www.facebook.com/mp.zielonka/

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top