Wieczór kawalerski

  Jak zorganizować wieczór kawalerski

  Należysz do tych facetów, którym wieczór kawalerski kojarzy się tylko z hektolitrami alkoholu i klubami ze striptizem? Jeśli właśnie spadła na Ciebie odpowiedzialna rola świadka i głównego organizatora imprezy, po której Twojego kumpla czeka game over, powinieneś trochę się wysilić. Alkohol musi być, ale co dalej?

  Kto powinien zorganizować wieczór kawalerski

  Przyjęło się już, że imprezę organizuje świadek pana młodego. Oczywiście nie sam. W „Kac Vegas” winowajców całego zamieszania było trzech, wy możecie świętować większą ekipą. Wstępny plan imprezy powinien obmyślić ten, który najlepiej zna pana młodego. Ma to być przecież jego wieczór, warto więc zainspirować się upodobaniami głównego bohatera. Świadek nie powinien jednak bać się podziału obowiązków. Niech jeden z was zajmie się transportem, drugi zebraniem kasy, trzeci załatwieniem noclegu, a kolejny zakupem prezentu. Warto też jakiś czas przed ślubem poprosić pana młodego o listę kumpli, z którymi chciałby spędzić wieczór kawalerski. Otrzymanie tej listy dużo wcześniej pozwoli na ustalenie terminu, odpowiednie zaplanowanie atrakcji i nie zepsuje niespodzianki panu młodemu.

  Gdzie zorganizować wieczór kawalerski

  Jedni powiedzą, że czym dalej tym lepiej. Zasada jest prosta, jeśli chcecie zaszaleć, najlepiej pojechać gdzieś gdzie nikt was nie zna. Lepiej mieć pewność, że w pubie nie traficie na szefa, a w klubie na wieczór panieński panny młodej. To gdzie spędzicie czas zależy oczywiście od koncepcji całej imprezy. Jeśli ma to być tournée po klubach najlepiej wybrać inne miasto, a nie to w którym imprezowaliście już wiele razy. Wiecie, że pan młody nie przepada za klimatem dyskotekowym i chcecie urządzić imprezę we własnym gronie? Wynajmijcie domek w górach lub nad jeziorem. Jeśli puszcza was budżet możecie zaplanować też 2-3 dniowy wyjazd do Zakopanego, Sopotu, Pragi albo Warszawy. W większym mieście na pewno nie braknie atrakcji w sam raz na tą okazję.

  Idealny termin imprezy

  Najgorszym pomysłem jest organizacja wieczoru kawalerskiego dzień lub dwa dni przed ślubem. Nie tylko nie można sobie wtedy pozwolić na dalszy wyjazd ale i na imprezę do białego rana. Mało prawdopodobne, że pan młody będzie chciał iść do ołtarza na kacu. Tydzień przed weselem to czas najbardziej intensywnych przygotowań, dlatego dobrym terminem na wieczór kawalerski jest sobota tydzień lub dwa tygodnie przed weselem. To dobry czas na zaleczenie kaca, zadrapań, siniaków i usunięcie tatuażów na twarzy ;)

  5 zasad udanego wieczoru kawalerskiego

  Impreza dopasowana do pana młodego

  Często kumple pana młodego nie mogą się doczekać aby zahaczyć o klub go-go, podczas gdy sam bohater wieczoru nie koniecznie marzy o tego typu rozrywkach. Najważniejsze jest aby wyczuć co spodoba się waszemu kawalerowi. Przyszły pan młody ma lęk wysokości? Nie sponsorujcie mu skoku na bungee. Jeśli wspominał kiedyś, że najchętniej spędziłby czas w gronie 4 najlepszych przyjaciół nie organizujcie spędu z kuplami z podstawówki, osiedla i klubu kajakowego.

  Telefony i portfele zostają w domu

  Wypad z kumplami na miasto może skończyć się różnie. Jeśli któryś z Was pod wpływem alkoholu ma skłonności do stawiania drinka wszystkim gościom w klubie, radzimy zostawić karty kredytowe w domu. Nawet jeśli nie planujecie ostrego melanżu w gronie striptizerek, lepiej nie nagrywać i nie wrzucać na profile w mediach społecznościowych filmów i zdjęć z wieczoru kawalerskiego. Przyszła panna młoda może być typem zazdrośnicy i nie będzie zadowolona z formy imprezy.

  Sekretna impreza

  Nie ma to jak niespodzianka! Uprzedźcie pana młodego aby zarezerwował sobie czas w terminie, który wybraliście na organizację wieczoru kawalerskiego i doradźcie jakie ubrania ma ze sobą zabrać, np. jeśli planujecie sportowe atrakcje. Nie zdradzajcie jednak szczegółów i miejsca imprezy. Pan młody na pewno będzie pozytywnie zaskoczony kolejnymi punktami programu, których się nie spodziewał.

  Coś więcej niż impreza

  Pomyślcie o atrakcjach, które możecie zorganizować. Klub i wódka to dobry scenariusz na zwykłą imprezę. Wieczór kawalerski wymaga więcej zachodu. Zadbajcie przede wszystkim o coś do jedzenia. Picie na głodny żołądek nigdy nie kończy się dobrze. Nie zapomnijcie o transporcie lub noclegach po imprezie. Najlepiej będzie jeśli wieczór kawalerski rozpoczniecie już po południu, organizując wypad na tor kartingowy, paintball lub tandemowe skoki na bungee. Później urządźcie np. grilla w męskim gronie. Wieczór zakończcie wypadem na imprezę.

  Kawalerski bez pamiątek

  Brak nagrań i zdjęć z wieczoru kawalerskiego to pierwszy krok do sukcesu. Dobrze będzie jeśli pan młody nie złapie też żadnych kontuzji, np. wdając się w bójkę czy próbując parkourowych tricków po pijanemu. Złamana noga lub ręka nie zostawi dobrych wspomnień po imprezie, podobnie jak wejście w konflikt z prawem.

  Pomysł na wieczór kawalerski

  Zanim wybierzecie się do klubu lub rozpoczniecie imprezę w domu, zaplanujcie rozrywki dla pana młodego. Możecie wybrać się wspólnie na painball tradycyjny lub laserowy, na strzelnicę czy do jednego z popularnych ostatnio escape roomów. Dla fana motoryzacji świetną przygodą będzie jazda sportowym samochodem na torze lub kurs driftingu. Fanom sportu spodoba się wspólny mecz piłki nożnej lub popołudnie na ściance wspinaczkowej czy skałkach. W lecie możecie też zaplanować wypad nad jezioro lub morze połączony z wake boardingiem lub kite surfingiem. Pan młody lubi poczuć adrenalinę? Zasponsorujcie mu skok ze spadochronem lub pływanie na flyboardzie. Ciekawym pomysłem jest też wizyta w jednym z parków rozrywki. Inny sposób na spędzenie popołudnia to przygoda w terenie – jazda off road lub wspólna wyprawa w góry połączona z podchodami podczas których pan młody będzie wykonywał różne zadania. Dla panów, którzy wolą spędzać czas mniej aktywnie ciekawą atrakcją będzie wypad do piwnego spa w Pradze, na wieczór degustacji whisky, turniej planszówek czy noc w kasynie.

  Prezent na wieczór kawalerski

  Skoro z wieczoru kawalerskiego panu młodemu nie zostaną zdjęcia i nagrania, a jeśli pójdzie śladem bohaterów „Kac Vegas”, w ogóle nie będzie pamiętać tego co działo się na imprezie, warto zadbać o małą pamiątkę z tego dnia. Miłym gestem będzie podarowanie mu upominku z podpisami uczestników imprezy. Może to być śmieszny gadżet, np. kula u nogi czy kask imprezowy. Prezentem z klasą będzie dobre whisky i zestaw kamieni albo grawerowana karafka. Jeśli nie wiecie co spodoba się kumplowi, kupcie mu bon podarunkowy do sklepu sportowego, muzycznego lub z elektroniką.

  Wieczór kawalerski ze striptizem - czy to może się udać?

  Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Od tej pory rzeczywiście wiele się zmienia, ale zdecydowanie nie należy popadać w skrajności. Ślub nie może oznaczać, że całą naszą dotychczasową rzeczywistość należy porzucić, odciąć się od wszelkich przyzwyczajeń i znajomych. Bo kto wówczas zdecydowałby się na ten ważny życiowy krok? Po ślubie pozostajemy wciąż tymi samymi ludźmi, nie możemy zatem nakładać maski i udawać kogoś, kim nigdy nie będziemy. Zresztą na dłuższą metę, szydło i tak wyjdzie z worka.

  Wieczór kawalerski w Męskim Spa w Zakopanem

  Wieczór kawalerski to idealna okazja aby zaszaleć i razem z przyjaciółmi spędzić rozrywkową noc. Poza imprezą warto zaplanować coś wyjątkowego jak pobyt w Piwnym Spa w Zakopanem. To idealne miejsce relaksu dla Panów i doskonała atrakcja przed lub po szalonej nocy pod Tatrami.

  Prezent na wieczór kawalerski - 5 sprawdzonych pomysłów

  Najlepsza impreza życia, na której króluje męskie grono? Oczywiście wieczór kawalerski! To noc pełna przygód, hektolitrów najrozmaitszych trunków i niekończących się rozmów do białego rana. I choć podczas tej imprezy mogą stać się różne, dziwne rzeczy to jedno jest pewne: wszystko kręci się wokół przyszłego Pana Młodego.

  Jak kreatywnie zorganizować wieczór panieński lub kawalerski?

  Pomysłów na organizację wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego jest wiele. Najczęściej ostatni szalony wieczór przyszłej małżonki lub małżonka kojarzy nam się z wynajętą limuzyną, wyjściem do klubu, zamówieniem tancerza lub tancerki czy nauką tańca. Jednak obecnie obserwujemy modę na trochę odmienne celebrowanie ostatnich chwil wolności.

  Najlepsze wieczory kawalerskie - tylko w Krakowie

  Młode pary cenią sobie Kraków w celu spędzenia tu miesiąca miodowego. To miasto należy do najbardziej romantycznych miejsc w Polsce. Tutaj także istnieje wiele opcji, by zorganizować fantastyczne wieczory kawalerskie i panieńskie.

  Wieczór kawalerski - nie tylko striptiz

  Organizacja wieczory kawalerskiego nie musi wiązać się tylko z zakrapianą imprezą ze striptizem. Poniżej przedstawiamy wiele pomysłów na atrakcyjną zabawę dla pana młodego i jego przyjaciół. Sprawdźcie sami.

  Wieczór kawalerski i panieński: pomysły i porady

  Przygotowania do ślubu i wesela to jedna sprawa. Nie powinno się jednak zapominać o wieczorze kawalerskim i panieńskim. Jakie są zasady i ich przestrzeganie podczas ostatniego wolnego wieczoru. Jak do tego tematu odpowiednio podejść?

  Nietypowe pomysły na wieczór kawalerski

  Jeżeli wybieracie striptiz na pomysł związany z wieczorem kawalerskim to warto jest zastanowić się nad Oil Wrestlingiem. Są to zapasy dziewczyn w oleju. Wtedy cała Wasza ekipa zasiądzie na trybunach, by oglądać atrakcyjne zawodniczki.
  Top