Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Prezent na wieczór kawalerski - 5 sprawdzonych pomysłów

Prezent na wieczór kawalerski - 5 sprawdzonych pomysłów
Najlepsza impreza życia, na której króluje męskie grono? Oczywiście wieczór kawalerski! To noc pełna przygód, hektolitrów najrozmaitszych trunków i niekończących się rozmów do białego rana. I choć podczas tej imprezy mogą stać się różne, dziwne rzeczy to jedno jest pewne: wszystko kręci się wokół przyszłego Pana Młodego.

Warto wiedzieć, że prawdziwy wieczór kawalerski nie ma określonego scenariusza, którego trzeba się za wszelką cenę trzymać. Jest jednak jedna rzecz, bez której ta impreza nie byłaby tak pamiętna w Twoim gronie. Jest to oczywiście prezent na wieczór kawalerski.

Wybrany wspólnie z innymi towarzyszami powinien nie tylko zwiastować kres Waszych męskich wypadów, ale nawet po wielu latach przypominać o tej szalonej nocy. Zastanawiasz się jakie pomysły pomogą Ci w realizacji takiego planu? Wybierz prezent na kawalerski z personalizacją i ciesz się genialną pamiątką!

Gadżety na wieczór kawalerski - koszulki z nadrukiem

Zaczniemy jednak nie od prezentu dla ostatniego kawalera w ekipie, a... dla wszystkich uczestników tej imprezy! W końcu Ty z kolegami też mocno przeżywasz odejście Waszego brata i przyjaciela. Jesteście jednością do samego końca, wiec jak jedność powinniście się prezentować. Oczywiście wiemy, że w duszy gra Wam ten sam rytm, ale pokażcie to na zewnątrz! W tym pomogą Wam odpowiednie akcesoria, jakimi są koszulki na kawalerski. Każda z nich powinna mieć zabawne napisy, które będą zwiastować stan, że życie kawalerskie nieubłagalnie dobiega końca.

Dostępne są różne warianty, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz dla siebie i swoich towarzyszy odpowiedni wzór. Nam jednak spasował do gustu wzór znaleziony w sklepie ePrezenty.pl - Uwaga (imię kawalera) się żeni! Niby wiecie, że to koniec, ale jeszcze macie nadzieję. Żartujemy, a Wy oczywiście doskonale zdajecie sobie sprawę z naszych dowcipów! Małżeństwo to nic strasznego, ale pokaż przyszłemu Panu Młodemu, że macie dystans nie tylko do siebie, ale i do jego 'dnia ostatecznego'. Niech tylko po tym wieczorze nie spłynie na niego sędziwa kara!

Co kupić na kawalerski - skrzynka na piwo z grawerem

Tak to już niestety jest, że przyjaciel, który był na każdy Twój telefon teraz jedyny jaki będzie odbierał to od żony. Nie dołuj się jednak - wiedz, że nadrobisz sobie swoje cierpienie na wieczorze kawalerskim. Ale stop! Nie możesz przecież przyjść z pustymi rękoma. Głowę już przygotowałeś na tą najdłuższą noc w Twoim życiu? Świetnie! To teraz zadbaj o prezent na kawalerski. My już wiemy, jaki idealnie sprawdzi się w roli 'dostawcy alkoholu'. To drewniana skrzynka na piwo, której zawartość może Was uratować, i to szczególnie rankiem dnia następnego. Jeśli więc takiego prezentu na wieczór kawalerski szukasz to mamy dla Ciebie 2 opcje. Sami nie mogliśmy się zdecydować, która z nich jest lepsza, więc to Tobie pozostawiamy decyzję.

Wieczór kawalerski najczęściej organizuje się w trakcie lata, często w plenerze, gdzie ciężko o niektóre akcesoria. Zgodni zatem jesteśmy, że skrzynka na piwo dla przyszłego Pana Młodego powinna być wyposażona w otwieracz. Nie martw się! Obie nasze propozycje posiadają ten praktyczny i jak się okazuje, niezbędny gadżet. Różnica między nimi jest jednak taka, że jedna jest wykonana z surowego drewna na 6 butelek, a druga pokryta jest ciemnozieloną bejcą i jest na 4 butelki. Każda ma swoje zalety - wad tutaj nie dostrzegamy - jednak to Ty najlepiej wiesz, którą bardziej polubi młody jeszcze kawaler.

Oczywiście warto wspomnieć jeszcze o grawerze, który na długie lata pozostanie dla Twojego kumpla najlepszą pamiątką. Masz do wyboru wiele wzorów. Pamiętaj jednak, że niektóre z nich niekoniecznie spodobają się przyszłej Pannie Młodej :). Ale co tam! Jej wieczór panieński z pewnością nie będzie taki grzeczny, jak mówi!

Jaki prezent na wieczór kawalerski - cooler na lód z grawerem

Wieczór kawalerski to gorąca zabawa, która trwa do białego rana. I to nie tylko w oczach przyszłego Pana Młodego. Kawalerskie życie to stan, który dla każdego mężczyzny mógłby trwać wiecznie. Jeśli w Twojej ekipie nie jest to możliwie, bo właśnie jeden z Was przechodzi na 'ciemną stronę mocy', to postaraj się, aby ten ostatni raz to on był kierownikiem imprezy. A dlaczego by tak nie pomóc mu w wypełnieniu tego zadania?

Prezent na wieczór kawalerski w postaci coolera na lód z grawerem to idealny gadżet dla króla męskiej nocy. Postawiony przed nim na stole od wejścia będzie informował, że to w tym miejscu zasiada najważniejsza osoba na imprezie. I do tego personalizacja, która wieńczy całość! W tym zachwycie nie zapomnijcie napełnić cooler lodem, bo inaczej czeka Was męka przez ciepły, wysokoprocentowy trunek.

Prezent dla pana młodego wieczór kawalerski - kanister barek

Jeśli do wieczoru kawalerskiego pozostało już niewiele czasu, a Ty nadal błądzisz wśród niespodzianek dla swojego przyjaciela to koniecznie musisz sprawdzić to cacko. My wręcz oniemieliśmy z zachwytu nad tym genialnym 'schowkiem alkoholu'. Niech Cię nie zmyli wygląd, bo prezentujemy to, co właśnie masz na myśli, czyli kanister. Jednak nie wyprawiamy kawalera w daleką podróż, gdzie mógłby spełnić on swoje zadanie - choć wiemy, że najchętniej ucieklibyście z nim w najdalszy zakątek tego świata, aby tylko się nie żenił :).

To kanister barek, który z łatwością można otworzyć za pomocą kluczyka. W środku na specjalnym stelażu znajdują się:

  • szklanki do whisky - jeśli tylko chcesz możesz podmienić je na kieliszki,
  • miejsce na dużą butelkę alkoholu - jak nie wystarczy, to wiesz co zrobić ;),
  • miejsce na mniejszą flaszeczkę - może to być puszka piwa.

Nie zapomnij o personalizacji! Wykonana na tabliczce we wnętrzu kanistra sprawi, że po jego otwarciu powrócą wszystkie wspomnienia z wieczoru kawalerskiego. Aż się łezka w oku kręci!

Prezenty na wieczór kawalerski z personalizacją

Zobacz tylko, jakie prezenty na kawalerski czekają na Ciebie i Twojego przyjaciela! Najlepsze jest jednak to, że znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu, w którym króluje personalizacja. No i oczywiście wieczór kawalerski! To super rozwiązanie, które nada tej imprezie całkiem inny charakter. Przekonaj się o tym sam!

Materiał zewnętrzny

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top