Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Jak kreatywnie zorganizować wieczór panieński lub kawalerski?

Jak kreatywnie zorganizować wieczór panieński lub kawalerski?
Pomysłów na organizację wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego jest wiele. Najczęściej ostatni szalony wieczór przyszłej małżonki lub małżonka kojarzy nam się z wynajętą limuzyną, wyjściem do klubu, zamówieniem tancerza lub tancerki czy nauką tańca. Jednak obecnie obserwujemy modę na trochę odmienne celebrowanie ostatnich chwil wolności.

Wycieczka za miasto

Jedynym z najnowszych ostatnio obserwowanych trendów jest organizowanie wyjazdów za miasto. W tym sezonie stawiamy na aktywny wypoczynek i zabawę. W modzie jest podejmowanie ekstremalnych sportów, na przykład skok ze spadochronem, skok na bungee czy lot balonem. Jednak nie każdy z młodych godzi się na takie pomysły, z obawy o stan zdrowia i z uwagi na ryzyko. Zdecydowanie bezpieczniejszym rozwiązaniem, cieszącym się dużą popularnością jest gra w paintball czy offroad, czyli jazda samochodem po specjalnym torze offroadowym. Na przykład, oddalony niecałe 25 km od Warszawy Rancho Pod Bocianem oferuje mnóstwo rozrywek na terenie liczącym 20ha oraz możliwość noclegów w pięknych, drewnianych domkach. Często miejsca, w których można zorganizować taki event w swoich ofertach zawierają mnóstwo atrakcji. Przykładowo, zdecydowanie polecamy wspinaczki, kajaki, park linowy, strzelnicę, boiska do gry w siatkówkę lub koszykówkę. Ponadto często jest tak, że jeśli organizujemy wieczór panieński lub kawalerski nie wszyscy goście dobrze się znają. Dlatego też, z pewnością wspólne gry i zabawy przyczynią się do integracji uczestników. Jeżeli pogoda dopisuje, aktywność na świeżym powietrzu będzie doskonałym rozwiązaniem. Po zabawach, proponujemy zjedzenie wspólnego posiłku oraz odpoczynek i przygotowanie na wieczorne szaleństwo.

Gdy gasną światła

Po wspólnych aktywnościach na świeżym powietrzu zaplanujmy imprezę. Jeżeli panna młoda lub pan młody życzą sobie spokojne spędzenie tej nocy, można zarezerwować nocleg i wieczorem urządzić na przykład grilla. Wykorzystaj potencjał swoich gości. Jeśli ktoś z nich jest umuzykalniony, niech weźmie gitarę lub inny instrument na którym gra. To zdecydowanie umili wspólny wieczór i nada mu niezwykłego klimatu.

Jeżeli młodzi chcą zaszaleć, po prostu zorganizuj wyjście do klubu połączone z nauką tańca, np. sexy dance. Pamiętaj jednak, że jest to już dość przestarzała i mało oryginalna forma spędzenia wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Dlatego też, kompromisem będzie dzienna wycieczka za miasto i aktywne zorganizowanie czasu, a wieczorem zabawa w klubie.

Warto wziąć pod uwagę, że nie zawsze wszyscy goście zaproszeni na wieczór panieński lub kawalerski dobrze się znają. Z tego powodu właśnie, doradcy proponują dzienne aktywności, na przykład na łonie natury. Zorganizowanie wspólnej zabawy pozwoli uczestnikom lepiej się poznać, bo będą zmuszeni do współpracy i ciągłej komunikacji. Dodatkowo, pomyśl o wynajęciu fotografa. Podczas takich gier jak paintball warto uwiecznić radosne momenty na zdjęciach. Niepozowane fotografie w ruchu od zawsze uważane są jako jedne z lepszych.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top