Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Jakie atrakcje na wieczór panieński można znaleźć w Trójmieście?

Jakie atrakcje na wieczór panieński można znaleźć w Trójmieście?
Wieczór panieński powinien być dla panny młodej i świty jej druhen przeżyciem niezapomnianym. Piękne makijaże, wytworne stroje, dobre jedzenie - organizatorki takich wieczorów starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik

Dodatkowym smaczkiem może być wynajęta limuzyna w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie.

Trójmiasto ma do zaoferowania sporo atrakcji. To, które będą wybrane na konkretny wieczór panieński uzależnione jest od składu grupy i upodobań samej panny młodej. Niezależnie od dokonanych wyborów, cel jest ten sam - napisać historię.


Coś nietuzinkowego?

W ostatnim czasie można spotkać coraz ciekawsze i bardziej oryginalne rozwiązania dotyczące spędzania wieczorów panieńskich. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju aktywne formy spędzania tego czasu.

W obrębie Trójmiasta, przyszła panna młoda z załogą może się wybrać na gokarty, strzelnicę czy ściankę wspinaczkową. Są to z pewnością aktywności podwyższające poziom adrenaliny i konsolidujące grupę.

Ciekawą opcją wydaje się rejs po Motławie bądź po Zatoce Gdańskiej. Można w tym celu wynająć jacht, a także zamówić catering i napoje chłodzące. Rejs prywatnym jachtem to na pewno doświadczenie emocjonujące i pozostające na długo w pamięci.

Biorąc pod uwagę zamiłowanie Pań do dbania o swoją urodę, z pewnością dla wszystkich uczestniczek przyjemna mogłaby być wizyta w SPA. W luźnej atmosferze, z przyjemnym zapachem i spokojną muzyką w tle, z lampką wina w dłoni - taki wieczór panieński na pewno przypadnie do gustu większości kobiet.

Interesujące wydaje się też wspólne komponowanie perfum w jednym z sopockich przybytków. Możliwość stworzenia unikalnego zapachu, a przy okazji lepszego zapoznania się ze sztuką perfumeryjną wydaje się dość przyjemnym i pouczającym doświadczeniem.

Oczywiście w trakcie wieczoru panieńskiego nie może zabraknąć zdjęć! Warto rozejrzeć się za fotografem, który zgodzi się wykonać sesję dla wszystkich zaangażowanych pań. Bez wątpienia uwiecznienie obecnych osób w kreatywny sposób może być wyśmienitą pamiątką.


A może tradycyjnie?

Mimo coraz większego zróżnicowania w przeżywaniu wieczorów panieńskich, jak i coraz lepszej dostępności różnych atrakcji, sporo pań wybiera tradycyjny sposób spędzania “ostatniej drogi panny młodej”.

Przeważnie zaczyna się od spotkania w danym miejscu - najczęściej w mieszkaniu jednej z organizatorek. Tutaj odbywa się wręczanie upominków, jest czas na zjedzenie kolacji, deseru i skonsumowanie kilku drinków.

Gdy wszystkie uczestniczki zabawy są w odpowiednim nastroju pora ruszać na miasto. Zarezerwowana loża w jednym z klubów powinna już czekać na gwiazdy wieczoru. By podróż do lokalu była bardziej komfortowa warto rozważyć wynajęcie limuzyny - będzie to dodatkowa atrakcja.

Wizyta w klubie to kolejne drinki, przekąski i tańce. To też wspólne zabawy i zadania, które przyjaciółki przygotowują dla panny młodej.


Co uwzględnić organizując wieczór panieński?

Panna młoda - ona jest gwiazdą tego wieczoru, zatem warto dopasować plany do jej preferencji. Trzeba też spojrzeć szerzej i uwzględnić wiek i zamiłowania pozostałych pań.

Istotny oczywiście jest też budżet jaki chcemy przeznaczyć na imprezę. W zależności od jego rozmiarów lista możliwości będzie się zwężać lub rozszerzać.

Dobrym pomysłem jest utworzenie grupy w którymś z komunikatorów i wspólne podjęcie decyzji w gronie zaproszonych. Najpierw zebrać propozycję, a następnie przeprowadzić głosowanie - wtedy pewność, że wszyscy będą zadowoleni jest niemal stuprocentowa.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top