Cudne Minuty Foto

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9426/157978342745374900.jpg
Gdańsk 80-747, woj. pomorskie
Śląska 41
tel.: 785910222
http://https://www.cudneminutyfoto.pl
kontakt@cudneminuty.pl
Cudne Minuty Foto - Gdańsk

Dzień ślubu to reportaż ślubny ukazujący Młodą Parę w tym niezwykle wyjątkowym dniu pełnym miłości, emocji, wzruszeń, najpiękniejszych uczuć,to Wasza niepowtarzalna historia tego dnia a jednocześnie historia Waszej miłości. 

Zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka na lata lub nawet na wieki, będą je przecież oglądać również kolejne pokolenia po Was , warto jest więc powierzyć reportaż ślubny osobom zaangażowanym, doświadczonym, profesjonalnym i zaufanym.

W fotografię wkładamy nasze serca, gdyż jest to nasza ogromna pasja od lat. Kontakt z Wami , wspaniała atmosfera, przepiękne zdjęcia pełne koloru i światła  to nasza marka.

W zakresie reportaży ślubnych, sesji narzeczeńskich, plenerów - działamy na terenie województwa pomorskiego, ale również na terenie Polski.

Sesje poślubne staramy się zawsze zaplanować i łączyć Wasze marzenia, wyobrażenia, to co lubicie, jak spędzacie wolny czas lub jakie macie pasje i hobby z naszym doświadczeniem - co daje gwarancję wspaniałych zdjęć ślubnych, do których będziecie wracać latami.

W Trójmieście czy okolicach, w kraju lub za granicą, nad morzem lub w górach , nad jeziorem lub w lesie, na polu lawendy czy też dojrzałego zboża, w kwitnącym sadzie jabłoni czy też rzepaku, letniej łące czy jesiennym parku, sielskie, rustykalne, glamour, eleganckie, pałacowe - pomysłów i możliwości jest tak wiele jak wiele historii zakochanych osób .

Zapraszamy do kontaktu - napisz do nas podając datę ślubu oraz miejscowość, możesz również podać więcej szczegółów ws. oczekiwań, budżetu, przebiegu dnia ślubu :-) Tak czy owak jak tylko otrzymamy od Was zapytanie przygotujemy i wyślemy do Was ofertę na miarę Waszych potrzeb. 

Galeria
Jak do nas dojechać?
Zobacz mapę

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 405

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top