Pałac w Leźnie

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4929/150900536813425000.png
Gdańsk 80-298, woj. pomorskie
Leźno 45
tel.: 58 523 20 90
http://www.palacwleznie.pl/
recepcja@ug.gda.pl
Pałac w Leźnie - Gdańsk

W stylowych wnętrzach Pałacu w Leźnie mogą Państwo zorganizować wesele z udziałem do 120 osób. Największa sala restauracyjna mieści blisko 60 osób, a pozostałe sale mogą pomieścić po 30 osób każda. Sala balowa prowadzi na taras i do przepięknie utrzymanego parku, w którym Goście mogą złapać chwilę oddechu podczas hucznego przyjęcia. Bogate i wyśmienite menu przygotowywane jest od 300 zł od osoby brutto, a dzieci do lat 5 bawią się na weselu gratis!
Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską elegancko serwującą wykwintne dania.

Na Państwa życzenie po północy możemy podać gorące dania w parkowych altanach. Restauracja Pałac w Leźnie mieści się w dwóch stylowych salach Pałacu: Sali Złotej, mogącej pomieścić uroczystości do około 60 osób oraz Sali Zielonej, kameralnej do 30 osób. Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej, staropolskiej i europejskiej. W pałacowej winiarni leżakują takżedoskonałe wina z całego świata.

Państwu Młodym w prezencie ślubnym od Pałacu i Restauracji zapewniamy:

* Apartament dla Nowożeńców
* Nocleg Pod Gwiazdami
* Chleb powitalny
* Sale balowe
* Śniadanie podane do apartamentu

Promocja Wesel w okresie od października do kwietnia menu weselne już od 220 zł. Promocja nie dotyczy Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Świąt Wielkiej Nocy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 960

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top