Lupastudio - Artur Lupiński

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2264/149166315393906400.jpg
Gdańsk 80-180, woj. pomorskie
Przemyska 28c/4
tel.: 502 611 299 lub 58 719 59 28
http://lupastudio.pl
artur@lupastudio.pl
Lupastudio - Artur Lupiński - Gdańsk

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, a zadaniem fotografa jest zadbanie o to, by chwile te jak najlepiej uwiecznić na zdjęciach.

Nazywam się Artur Lupiński i jestem właścicielem Lupastudio. Mam wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu uroczystości ślubnych i osobiście dbam o to, by relacja fotograficzna z Waszego ślubu była najwyższej jakości.

Ukończyłem wyższe studia fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, zaś zdjęcia wykonuję przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Dysponuję własnym oświetleniem do wykorzystania w miejscach o niewystarczającej ilości światła oraz posiadam zezwolenie na fotografowanie uroczystości w kościołach.

W 2010 roku moja firma wyróżniona została certyfikatem jakości przez trójmiejski portal internetowy i kwartalnik o tematyce ślubnej „Weselnik”.

Na ofertę relacji z dnia ślubu składają się:

- aranżowany plener ślubny - ustalany indywidualnie z każdą parą w zależności od ich upodobań; przedstawiam propozycje lokalizacji plenerowych,
- przygotowania do zaślubin,
- ceremonia ślubna,
- wesele.

Głównym efektem pracy fotografa jest album ślubny i dlatego przywiązujemy do jego formy dużą wagę. Zaprojektujemy go dla Was indywidualnie w formie drukowanego fotoalbumu, w którym zdjęcia rozmieszczone zostaną według naszego autorskiego projektu.
Oprócz drukowanego albumu ze zdjęciami przekażemy Państwu pendrive z fotografiami w dużej rozdzielczości oraz udostępnimy galerię online.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2085

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top