Restauracja/Dom Weselny La Fontaine

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1780/149166314243119400.jpg
Gdańsk 80-952, woj. pomorskie
Kupiecka
tel.: 664 305 561
http://www.lafontaine.pl/
restauracja@lafontaine.pl
Restauracja/Dom Weselny La Fontaine - Gdańsk

Restauracja/Dom Weselny La Fontaine

Restauracja La Fontaine mieści się w przepięknej scenerii starych gdańskich budynków. Otaczająca zieleń, szum fontanny i sącząca się muzyka, wprowadzą Cię w miły nastrój i pozwolą oderwać się od zgiełku miasta.

 Znakomita kuchnia polska lub smaki świata ucieszą podniebienia wybrednych. Zapewniamy miłą, kompetentną obsługę oraz przystępne ceny serwowanych dań.

Niewielki lecz urokliwy ogród przy restauracji, szum wody, gustownie urządzone wnętrze utrzymane w jasnej, cieplej kolorystyce — to idealna sceneria do stworzenia niepowtarzalnego, romantycznego Przyjęcia Weselnego.

Cześć lokalu przystosowana została do prowadzenia konferencji, szkoleń oraz prezentacji. Wyposażona jest w sprzęt audiowizualno nagłaśniający. Ponadto sala posiada bezpośredni dostęp do części restauracyjnej oraz bezprzewodowy internet.

Całość swym niezobowiązującym wystrojem zachęca do złapania wytchnienia, skupieniu się na pracy czy zjedzenia lunchu, napicia kawy...

Wieczorem przy blasku świec, zapraszamy do spędzenia czasu w gronie przyjaciół przy szklaneczce zimnego piwa czy lampce wina.

O dniu wstąpienia na Nową Drogę Życia, u boku ukochanej osoby, każda Panna Młoda śni od najmłodszych lat. Wtedy to w głowie małej dziewczynki zaczyna dojrzewać zarys jej niepowtarzalnego, baśniowego Przyjęcia Weselnego. Proces doskonalenia wizji trwa wiele lat... aż do dnia, w którym możemy ją urzeczywistnić.

Dołożymy wszelkich starań, by w tym wyjątkowym dniu, Para Młoda mogła poświęcić uwagę wyłącznie sobie i świętującym wraz z nimi gościom. Gustownie dobrane menu, dekoracje dobrane ze smakiem, profesjonalna obsługa oraz kameralna atmosfera, jaką stwarza usytuowanie lokalu, stanowią gwarancje niezapomnianych chwil.

Każde przyjęcie jest dla nas wyzwaniem. Podchodzimy do niego indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i życzeń naszych Gości, starając się by Wielki dzień, stał się idealnym początkiem dla Nowej Drogi Życia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2544

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top