WESELE NA PLAZY

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1796/149166314280013300.jpg
Gdańsk 80-252, woj. pomorskie
Jaśkowa Dolina
tel.: 58 55 44 225
http://www.weselanaplazy.pl/
biuro@weselenaplazy.pl
WESELE NA PLAZY - Gdańsk

Wesele na Plaży ...Niepowtarzalna atmosfera sopockiej piaszczystej plaży, widok na zatokę gdańską i sopocki park to tylko wstęp do Twojej wymarzonej ceremonii weselnej w kompleksie Łazienek Północnych w Sopocie – Weselne przeżycia z MCKA Sopot. Drodzy Weselnicy. Dzień, o którym marzyliście i na który czekaliście tak długo właśnie nadchodzi, wszystkie wasze wymarzone i podpatrzone na ekranach telewizyjnych wizje mogą się stać rzeczywistością.

Na pięknej Sopockiej Plaży, w malowniczej architekturze i z pełnym przepychem stworzymy dla Was niezapomniane przeżycie, Wasi goście na długo zapamiętają to wydarzenie. Kompleks MCKA Zatoka Sztuki (Łazienki Północne) to 4000 m2 plaży i jeden z najbardziej prestiżowych i nowoczesnych obiektów z pełnym zapleczem gastronomiczno – hotelowym, jaki został stworzony nad Morzem Bałtyckim. To piękna i bardzo szeroka sopocka plaża, przyległy park, widok na najdłuższe molo w Europie, a także najpiękniejszy na świecie wschód słońca, który przywita zaproszonych gości, a Młodej Parze rozświetli drogę na nadchodzące życie we dwoje. Największym atutem kompleksu MCKA jest powierzchnia plaży, na której możemy stworzyć imprezę na kilka tysięcy osób, a przy wykorzystaniu hal namiotowych zorganizujemy największą w Europie plażową imprezę pod dachem. Kompleks MCKA to również: Sala Kryształowa na 120 osób. Restauracja na 100 osób Kawiarnia Winiarnia Bar i Kawiarnia Plażowe – w sezonie letnim Wyjątkowy Ślub Na Plaży

Zoraganizujemy dla Państwa zaślubiny na samej plaży. Ustawimy ołtarz w tej morskiej scenerii, z kwiatami, świecami, zachodem słońca, gondolą i toastem na plaży. Nasz Konsultant Ślubny może Państwu towarzyszyć od pierwszych chwil projektowania tego wyjątkowego dnia. Zaproponuje Państwu sprawdzonych wykonawców i będzie wspomagał każdy etap przygotowań. Zaproponujemy Państwu usługi współpracujących z nami profesjonalnych firm z dziedziny: Atrakcje weselne, Moda Ślubna, Dekoracje, Fryzjerstwo, Kosmetyka, SPA, Fotografia, Videofilmowanie, Oprawa muzyczna, Pojazdy ślubne Zaproszenia ślubne, Podróż poślubna i wiele innych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 6143

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
1.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top