Lolle

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4034/149623855739021300.png
Gdańsk 80-190, woj. pomorskie
Gronostajowa 4 (I piętro)
tel.: 58 888 22 77 lub 605 820 080
http://lolle.pl/
einvestment@hotmail.com
Lolle - Gdańsk

W naszym sklepie znajdziesz potrzebne artykuły dekoracyjne i szalone gadżety imprezowe na każdą okazję. Organizujesz urodziny, wieczór panieński, bądź kawalerski ? A może wybierasz się na przebieraną imprezę? W każdym przypadku trafiłeś idealnie! Lolle.pl to zwariowany sklep z artykułami imprezowymi, które zagwarantują Wam wyśmienitą zabawę oraz wyjątkowy nastrój.

Nasz imprezowy sklep to miejsce, gdzie znajdziecie niezbędne dekoracje okolicznościowe na wszystkie znane nam uroczystości. Począwszy od baby shower, poprzez Wielkanoc, Boże Narodzenie, Andrzejki, Sylwestra, karnawał, na parę-setnych urodzinach kończąc. Lolle.pl to wyjątkowy sklep. Impreza, którą sobie wymarzycie, dzięki nam może się urzeczywistnić.

Potrzebujesz makijażu, stroju, rekwizytów, peruki ? A może szukasz nietypowego nakrycia stołu? Nietuzinkowych dodatków? Wszystko co jest niezbędne do zorganizowania Twojej imprezy - znajdziesz u nas.

Nasze dekoracje okolicznościowe nie tylko przeniosą Was i Waszych gości w niesamowity klimat zabawy. Artykuły dekoracyjne oraz gadżety imprezowe, które dla siebie wybierzecie poprawią Wam humor, rozbawią Waszych przyjaciół, odpowiednio nastroją, a przede wszystkim sprawią, że Wasza impreza zapadnie na długo w pamięci. Tak działa nasz imprezowy sklep.

Sklep z artykułami imprezowymi to nie tylko miejsce, gdzie znajdziecie szalone gadżety, ale również wysokiej jakości kostiumy na różnego rodzaju okazje: karnawał, wieczór panieński, kawalerski, Andrzejki, Halloween, Walentynki. W naszym asortymencie znajdziecie stroje i rekwizyty zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Lolle.pl to miejsce, które zaskakuje i zadziwia. Jesteśmy pierwszym krokiem do dobrej zabawy, stąd częste określenie - sklep impreza. Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1330

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top