Tawerna Dominikańska

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4934/151370284603289200.png
Gdańsk 80-838, woj. pomorskie
Targ Rybny 9
tel.: 58 301 65 75 lub 519 166 272
http://www.tawernadominikanska.pl/
tawernadominikanska@wp.pl
Tawerna Dominikańska - Gdańsk

Zapraszamy Państwa do zorganizowania wesela w naszej tawernie mieszczącej się w zabytkowej części Gdańska, tuż nad Motławą. Gwarantujemy Państwu wykwintną kuchnię, serdeczną atmosferę i wyśmienitą obsługę w kameralnych wnętrzach, przy nastrojowej muzyce, gdzie możecie Państwo skosztować znakomitych potraw Kuchni Staropolskiej. Można tutaj się spotkać w miłym towarzystwie i uświetnić uroczystym przyjęciem wyjątkowe chwile.

Rozmaita ilość potraw zapewni gościom nieograniczoną możliwość spożycia posiłków zarówno podczas wesela jak i na późniejszych poprawinach. Zapewniamy wystrój sali zgodnie z życzeniami Pary Młodej, z dbałością o każdy detal. W trosce o bezpieczeństwo mienia gości proponujemy parking monitorowany przez 24 godziny kamerą policyjną, która zabezpiecza pojazdy gości weselnych. Serdecznie zachęcamy do skomponowania własnego menu, uwzględniającego indywidualne gusta smakowe, we współpracy z doświadczonym oraz profesjonalnym personelem restauracji.

Z przyjemnością podejmiemy spotkanie i pomożemy w tworzeniu jadłospisu na ten szczególny dzień!

W okresie letnim zapraszamy do ogródka piwnego z widokiem na Motławę i Żuraw Gdański. Zapraszamy także do restauracji, by zasmakować kuchni śródziemnomorskiej, a chwilę przy lampce dobrego wina umilić nastrojową muzyką.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 873

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top