Magrys

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2590/151663155952648500.png
Gdańsk 80-304, woj. pomorskie
Kołobrzeska 56
tel.: 512 522 711
http://slubvideofilm.pl
rysio.film@wp.pl
Magrys - Gdańsk

Videofilm Magrys to firma zajmująca się wideofilmowaniem i fotografią ślubną w Gdańsku. Bogate doświadczenie, profesjonalizm, fachowość i terminowość. To cechy, które w kilka słów mogą określić naszą firmę.Zapraszamy na naszą stronę www, gdzie znajdziecie Państwo informacje o naszej firmie oraz zobaczą próbkę naszych możliwości w zrealizowanych już projektach. 

Oferujemy Państwu fotografikę usługową w pełnym zakresie uroczystości Rodzinnych: Ślub, Wesele, Prymicja (święcenia kapłańskie ), Chrzest, Studniówka, Jubileusz, Urodziny, Komunia Św. itp. oraz wideo filmowanie  całych uroczystości jak i w formie reportażu czy teledysku. Zapisujemy materiał na płytach DVD i Blu-ray  Full hd.

 Dysponujemy sprzętem  cyfrowym oraz dużym doświadczeniem w realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń klientów. Zajmujemy się także kompletną obróbką zdjęć, retuszem , montażem filmów nagranych przez państwa na uroczystościach lub wakacjach  oraz ich Digitalizacja na DVD lub Blu-ray. Przegrywamy kasety VHS i DV na płyty DVD.

 Proponujemy Państwu różnorodne formy realizacji zamówień - wywoływanie zdjęć w różnych formatach, tworzenie gotowych albumów i katalogów, sesje plenerowe oraz obsługę uroczystości.

Usługę wykonujemy w całym woj. Pomorskim: Słupsk, Łeba, Lębork, Wejherowo, Bytów, Kościerzyna, Kartuzy, Elbląg, Nowy Dwór Gdański, Dzieżgoń, Malbork, Tczew, Pruszcz Gdański, Gdynia, Sopot itp.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2074

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top