Let's Drink!

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3698/149166318063757300.jpg
Gdańsk 80-727, woj. pomorskie
Zielna 15a
tel.: 501 938 523
http://www.letsdrink.pl
biuro@partyking.pl
Let's Drink! - Gdańsk

Let's Drink!

Jeśli chcesz aby alkohol na Twoim weselu, to nie była tylko „czysta” stojąca na stole - dobrze trafiłeś!

Barmani z firmy Let’s Drink! odmienią nudną wódkę z colą w kolorowe, pełne fantazji i smaku cocktaile, cieszące nie tylko podniebienie, ale i oko.

Oprócz bogatej oferty znanych i lubianych przez wszystkich drinków, nasi barmani, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej, są gotowi stworzyć całkiem nowe połączenia i smaki, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego gościa.

Podczas przyjęcia do Państwa dyspozycji będą zawsze uśmiechnięci, profesjonalni i wykwalifikowani barmani. Obsługując weselnych gości za jednym z naszych podświetlanych mobilnych barów, stanowić będą ciekawą i interesującą atrakcję, której z pewnością nikt prędko nie zapomni.

Egzotyczne cocktaile, to nie wszystko! Firma Let's Drink! to nie tylko barmani, ale i bariści.

Każdą kawę przygotowujemy za pomocą techniki latte art, dzięki czemu to nie tylko kubek aromatycznej mieszanki ziaren a obraz, który powstaje poprzez nalewanie odpowiednio przygotowanego mleka na powierzchnię kawy. Więc jeśli pragniesz, aby Twoi goście zapamiętali także ten element wesela, zaproś do współpracy firmę Let’s Drink!

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.letsdrink.pl! Wybierz razem z nami idealną ofertę i pozwól nam uświetnić najważniejszy dzień Twojego życia!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2215

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top