Drukarnia Mirror

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3850/153622333989222800.jpg
Gdańsk 80-178, woj. pomorskie
Wiosenna 1
tel.: 58 521 70 21
http://www.drukarniadlafotografa.pl
info@drukarniadlafotografa.pl
Drukarnia Mirror - Gdańsk

Drukarnia dla Fotografa powstała z myślą o użytkownikach aparatów fotograficznych których grono stale się powiększa.

Jest to bardzo dobry sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu a dla wielu okazja do pracy zawodowej lub dorabiania większych lub mniejszych sum pieniędzy.

Odbitki fotograficzne z labów czy wydruki z drukarek atramentowych nie dawały możliwości rozwinięcia pełnej gamy pomysłów które powstawały w głowach fotografów na wykorzystanie posiadanych zasobów zdjęć.

Opublikowanie zdjęć w internecie czy przechowywanie zapelnionych plikami dysków nie dopełniało zwykle potrzeb osób fotografujących.

Czy wiele osób publikowało swoje prace w postaci książek, albumów, kartek pocztowych albo czy mogło podziwiać swoje prace w kolorowych magazynach?

Był to raczej luksus dla wąskiego grona wybranych ponieważ druk offsetowy wiąże się z dużymi kosztami startowymi i raczej z dużymi nakładami.

Jednostkowe wydruki jako pamiątki z wakacji zawsze powstawały i przypominały piękne chwile ale koszt kilkudziesięciu złotych za bardzo dobry wydruk atramentowy rzadziej zachęcał aby zrobić sobie całą galerię w domu czy wystawę na zewnątrz.

Dostępna technologia do jednostkowych i niskonakładowych wydawnictw osiągnęła etap który tchnie nowe życie i wiele możliwości bez rujnowania kieszeni.

Zaprezentowane w lipcu 2014 nowe urządzenie firmy Canon do druku cyfrowego przeznaczone do druku min. wysokiej jakości zdjęć pozwala wydrukować całą wystawę kilkunastu fotografii w formacie 332x488mm w cenie jaką dotychczas płaciło się za jeden wydruk atramentowy.

Biorąc pod uwagę swoje wieloletnie doświadczenie w poligrafii offsetowej możemy z czystym sumieniem polecić wydruki z tego urządzenia. Jest to przemyślana i dopracowana technologia do powielania zdjęć we wszelkiego typu drukach użytkowych na bardzo różnych podłożach w tym szczególnie lubianych kredach grubości nawet 350g

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1261

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top