Hotel Hilton*****

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1866/149166314446692600.jpeg
Gdańsk 80-838, woj. pomorskie
Targ Rybny 1
tel.: 58 77 87 100
http://www.hiltongdansk.pl/
GDNHG_HOTEL@hilton.com
Hotel Hilton***** - Gdańsk

 HOTEL Hilton***** Gdańsk usytuowany jest nad Motławą, z widokiem na piętnastowieczny Żuraw-najsłynniejszy symbol Gdańska. Od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy dzieli go zaledwie półgodzinna przejażdżka samochodem. Jest on z pewnością najlepszym wyborem dla podróżujących służbowo, jak i dla Gości odpoczywających od swoich codziennych obowiązków.

 

Malowniczo położony w sercu Starego Miasta oferuje swym wyjątkowym Gościom 150 komfortowych pokoi i apartamentów, nowoczesne sale konferencyjne o łącznej powierzchni prawie 600m ² oraz położony na najwyszej kondygnacji budynku kompleks Wellness z unikatowym letnim tarasem Urban Beach.

Daj się zaprosić do wyjątkowego świata wykwintnych dań serwowanych w restauracji Mercato w Gdańsku. Aby urozmaicić Państwu smaki, menu podstawowe przechodzi transformację cztery razy w roku zgodnie z kalendarzowymi porami roku. Dodatkowo chcąc zaprezentować dania z produktów sezonowych pojawiających się rzadziej, co kilka dni powstają nowe dania, które umieszczamy w krótkim menu sezonowym.

 

Planują Państwo oficjalny bankiet? A może rocznicę ślubu lub chrzciny w rodzinnym, kameralnym gronie? Zapraszamy do Hilton Gdańsk!

 

Tu czekają na Państwa eleganckie sale, stylowe dekoracje, wykwintne menu i doskonała obsługa. 

 

Dysponujemy 4 nowoczesnymi salami konferencyjnymi oraz 2 eleganckimi salami bankietowymi, które możemy ze sobą swobodnie łączyć, aby zaoferować Państwu prawie 600m² powierzchni konferencyjnej.

 

Zapraszamy do organizacji konferencji, sympozjów, seminariów, szkoleń, spotkań biznesowych i integracyjnych. Każdą ofertę przygotujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania, sugestie oraz budżet. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3065

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top