Szkoła Tańca "Pod Kwadratem"

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3263/151843085092679600.png
Gdańsk 80-309, woj. pomorskie
Aleja Grunwaldzka 355
tel.: 601 659 580
http://www.podkwadratem.pl
biuro@podkwadratem.pl
Szkoła Tańca

Studio Tańca Pod Kwadratem istnieje od 2001 roku.

Nasze studi­o to miejsce w którym od 14 lat setki osób uczyło się tańczyć, spędzając aktywnie czas na zajęciach, balach, warsztatach i obozach tanecznych.

Bardzo dobre warunki do tańca, 2 duże profesjonalne sale taneczne oraz doświadczona kadra instruktorów i trenerów, sprawiły, że pary tu trenujące wygrały ponad 170 Ogólnopolskich Turniejów Tańca.

W naszej siedzibie odbywają się liczne warsztaty i spotkania taneczne z różnych form i stylów tanecznych (m.in. taniec towarzyski, salsa, zumba, tango argentyńskie, taniec nowoczesny, teatry tańca i wiele innych).

 Taniec na weselu – aby nabrać wprawy i nauczyć się podstaw tańca w parze zapraszamy na kurs tańca towarzyskiego i użytkowego.

Pierwszy taniec – zajęcia indywidualne z trenerem na których uczymy podstaw tańca w parze, pomagamy w wyborze muzyki, uczymy choreografii z wybranego tańca lub do wybranej muzyki.

Wszystkie nasze oferty - znajdują się na naszej stronie internetowej.

Siedziba naszego Studia mieści się w centrum trójmiasta przy głównej ulicy Gdańska al. Grunwaldzkiej pod numerem 355, obok kompleksu biurowego Alchemia, vis a vis biblioteki głównej UG, obok sklepu Mama i ja, Świat Dziecka, Tapety.

Jesteśmy bardzo dobrze skomunikowani:

– wjazd samochodem jak do Alchemii
– 5 minut od stacji SKM Przymorze-Uniwersytet
– 2 minuty od przystanku autobusowego linii 122, 199, 315

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1560

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top