Hotel Konferencyjno-Sportowy Galion***

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6322/149993318447894700.png
Gdańsk 80-642, woj. pomorskie
Stogi 20
tel.: 58 324 81 00 lub 519 166 307
http://www.hotelgalion.pl
recepcja@hotelgalion.pl
Hotel Konferencyjno-Sportowy Galion*** - Gdańsk

Malowniczo położony hotel pomiędzy ujściem Wisły Śmiałej, a wybrzeżem Morza Bałtyckiego w strefie ochronnej Rezerwatu Przyrody Ptasi Raj posiadający własną, nowoczesną i największą w tej części wybrzeża marinę żeglarską. Serdecznie zapraszamy Gości indywidualnych, firmy oraz agencje eventowe. Organizujemy szkolenia, konferencje, wesela, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, szkolenia team building oraz inne imprezy okolicznościowe.

Restauracja Galion przygotowała 3 propozycje menu weselnego oraz szereg dań na poprawiny. W okresie letnim szczególnie polecamy Państwu poprawiny w Tawernie Trafalgar w formie grillowej.

Dekoracja Sali Wariant 1:

Usługi świadczone są przez profesjonalna firmę dekoratorska, posiadająca cztery pakiety dekoracji weselnych.
Stół Młodych - Kotara podświetlana za parą młodą, lambrekin (tkanina) na kotarze w kolorze, 2 serca na kotarze (z kwiatów sztucznych, ozdabiane tkaniną w kolorze), skirting biały (falbana przy stole), lambrekin (tkanina) w kolorze na skirtingu z przodu stołu, drapowana satyna na stole, pokrowce białe na krzesła – 6 szt. (w tym 2 szt. z dużą kokardą)
Stoły Gości - Pokrowce białe na krzesła z wąską kokardą – do 100 szt.
Sufit - Lambrekiny tkaninowe białe/kolor w dowolnym układzie – 12 szt, (maksymalnie 120 mb tkaniny)
Wejście - Łuk balonowy prosty

Dekoracja Sali Wariant 2:

Usługi świadczone są przez Centrum Galion Pakiet standardowy: dekoracja balonami, adaptacja ściany, – dekoracja kwiatowa / stół Pakiet obejmuję dekorację balonami sali tanecznej i restauracyjnej, stołów kwiatami i zastawą bankietową, adaptację ściany za stołem pary młodej.

Naszym gościom oferujemy 130 miejsc noclegowych w 47 komfortowych pokojach wyposażonych w TV, telefon, bezprzewodowy dostęp do internetu. W każdym z pokoi znajduje się łazienka z kabiną prysznicową.

Serdecznie Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 998

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top