Ania Szymala Make Up Artist

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1749/149166314178913100.jpg

Ania Szymala Make Up Artist - MAKIJAŻ I FRYZURA ŚLUBNA

Zawodpwym kreowaniem wizerunku zajmuję się od 2006 roku. Na co dzień regularnie współpracuję przy sesjach zdjęciowych , uczestniczyłam także w wielu projektach telewizyjnych. Jestem energiczną , punktualną , twórczą osobą , a w tworzeniu wizerunku wykorzystuję przede wszystkim swoją wiedzę i wyobraźnię. W swojej pracy staram się postępować zgodnie z legendarną maksymą Coco Chanel, która mawiała „Moda przemija, styl pozostaje”. Dlatego każda stylizacja mojego autorstwa nosi w sobie znamiona czegoś indywidualnego i niepowtarzalnego. Najważniejsi dla mnie będą zawsze klienci, dlatego spotkanie ze mną to nie tylko profesjonalnie wykonany wizaż lecz przede wszystkim rozmowa. Chce aby każda z was mogła poczuć się wyjątkowo, dlatego chętnie wysłucham twoich oczekiwań i postaram się sprostać każdemu „wyzwaniu” :)

Oferta

Usługi

- Fryzjer

- Makijaż ślubny

Zapraszam do kontaktu!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 6195

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 37
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 24.08.2021, ocena: 1
Nie polecam, zero kontaktu pomimo niby "umówionego" terminu. Jak ktoś chce mieć spokój przed ślubem, a nie się martwić, że ma zero kontaktu z makijażystką to absolutnie odradzam.
Dodano: 24.06.2021, ocena: 5
Super!
Dodano: 16.06.2021, ocena: 5
byłam u Ani na kursie makijażu wraz z córką . Mega pozytywna osoba. Po kilku minutach czułam się jakbyśmy się znały od dawna. Szczera i bardzo profesjonalna polecam :)
Dodano: 21.12.2020, ocena: 5
Świetna makijażystka i stylistka włosów ! Do tego przemiła i wszystko odbywa sie naprawde w super atmosferze !l :) Ania doradzi i podpowie ,zaproponuje zmiany które dla niepewnych klientek będą dobrym rozwiązaniem ;) polecam !
Top