Pokazy samby 100% Samba Show

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9074/152110871015829700.jpg
Warszawa 01-350, woj. mazowieckie
Sternicza 129/12
tel.: 502 323 180
http://www.pokazysamby.pl
joanna@pokazysamby.pl
Pokazy samby 100% Samba Show - Warszawa

Pokazy Samby | 100% Samba Show

100% Samba Show to jedyny taki projekt taneczny na polskim rynku eventowym prezentujący piękno brazylijskiej samby w możliwie eleganckim wydaniu.

Tańczymy sambę z miłości, brazylijskie rytmy są naszym życiem dlatego nasze pokazy są odbierane tak pozytywnie na wszelakich wydarzeniach. I Ty możesz się o tym wkrótce przekonać.

Nasza grupa pokazowa powstała ze wspólnej pasji do brazylijskich rytmów i chęci popularyzowania na polskich scenach  autentycznego show brazylijskiego. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie sceniczne oraz instruktorskie tancerek tańczących w naszym zespole – 100% Samba Show to projekt będący esencją tego, co najlepsze w sambie brazylijskiej. Nasze występy cechuje najwyższy poziom taneczny oraz oryginalne choreografie brazylijskie.

Spektakularne pokazy taneczne w wykonaniu 100% Samba Show to idealne rozwiązanie na oprawę artystyczną eventów firmowych czy rodzinnych uroczystości.

Pulsująca samba i tancerki w oryginalnych, kolorowych piórach – brazylijskie show taneczne to piękna opowieść o tym, co w kulturze brazylijskiej najlepsze – energii, radości i wyobraźni.

Pokazy Tańca Na Weselu: 100% SHOW

Pokaz samby brazylijskiej na weselu to bardzo ciekawy pomysł na urozmaicenie tego jedynego wieczoru. Niespodzianka dla Gości lub nawet Pary Młodej, która na długo zapadnie w pamięć i wszyscy będą wspominali  piękne, kolorowe tancerki i ich brazylijskie show.

1-2 pokazy w ciągu wieczoru + nauka tańca w formie wspólnej zabawy + pamiątkowe zdjęcia z tancerkami

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 934

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top