Karykatury.com

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6666/149862988624226600.jpg
Warszawa 02-100, woj. mazowieckie
Dwudziestolatków
tel.: 501 153 333
http://www.karykatury.com
karykatury@onet.pl
Karykatury.com - Warszawa

Przeczytaj poniższy tekst, jesli naprawdę interesuje Cię wyjątkowa atrakcja na wesele.

Wciąż mało znana, dlatego bardzo oryginalna i wyjątkowa atrakcja na wesele: profesjonalny karykaturzysta eventowy, rysujący na żywo gości wesela. Dojazd - cała Polska. Niewiarygodnie szybkie wykonanie zabawnych portretów, w rekordowym czasie. Dlatego w ciągu 4 godzin może zostać narysowanych nawet... 100 osób.  Niezwykła i niezapomniana pamiątka dla wszystkich gości, którzy doskonale zapamiętają kiedy i gdzie zostali uwiecznieni.

Nieważne czy to pałac, hotel czy dom weselny. Czy Warszawa, duże miasto czy malutka miejscowość. Czy na weselu będzie 50 czy 150 osób. Dotychczas nie zdarzyło się, aby ktoś był niezadowolony. 

Karykatury wykonane specjalnym ołówkiem na kartonikach formatu A4, najlepiej gdy na planszy została narysowana para (np. mąż z żoną). Goście nie płacą - płaci osoba, która zaprosiła karykaturzystę. Ogromne doświadczenie - ponad 500 imprez zrealizowanych (nie tylko) w całej Polsce.

Finanse: koszt usługi, dojazd, czasem też zapewnienie noclegu (w zależności  od miejsca w Polsce). Atrakcyjna cena powoduje, że coraz trudniej o wolny termin (szczególnie gdy to weekend), dlatego warto skontaktować się z nami możliwie wcześnie.

Kilka spraw, które dodatkowo uatrakcyjnią Twoje wesele i wywołają uśmiech na twarzach gości - podpowiemy, gdy będziesz zdecydowany.

* Nasz karykaturzysta może też być prezentem dla Państwa Młodych np. od jednego z gości wesela.
* Także udział karykaturzysty w imprezach: poprawiny, uroczyste rocznice ślubu, jak również wszelkie eventy firmowe.

Jeszcze nie wiesz czy warto aby Twoje wesele było naprawdę wyjątkowe i niezapomniane? Aby uzyskać wyczerpujące informacje o ofercie - zapraszamy na Karykatury.com. A potem - jeśli będziesz ciekawy czy termin który cię interesuje jest jeszcze wolny oraz ile to kosztuje - odpowiedz na kilka pytań, które tam znajdziesz i prześlij do nas.

Radość i świetna zabawa gości Twojego wesela, ich zadowolenie, to przepis na wspaniałe wesele. Zapytaj naszych klientów, dlaczego innym polecają znakomitego karykaturzystę z Karykatury.com. To lepsze niż oklepana foobudka i znakomite uzupełnienie fotografa na weselu.

* * *
Wykonujemy też karykatury ze zdjęć - np. na prezent od osoby zaproszonej na wesele - dla Pary Młodych. Także od nowożeńców - karykatury dla rodziców (jako podziękowanie), dla świadków.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1056

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top