Dekoruj kreatywnie

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9068/151975136785385500.png
Warszawa 02`-72, woj. mazowieckie
Wołodyjowskiego 51
tel.: 576 410 133
http://www.dekorujkreatywnie.pl
kontakt@dekorujkreatywnie.pl
Dekoruj kreatywnie - Warszawa

Pracownia florystyczno-dekoracyjna - Dekoruj Kreatywnie

Wykonujemy dekoracje na śluby, wesela, baby shower, chrzciny, komunie. Robimy rzeczy na zamówienie (ogranicza nas tylko wyobraźnia). Dbamy nie tylko o wygląd, ale również o jakość i trwałość wykonanych projektów. Dowozimy osobiście, oraz kurierem na terenie całego województwa mazowieckiego. Pogotowie Dekoracyjne 24h – Ratujemy z opresji! Już teraz wybierz kategorie lub skontaktuj się z Nami!

Z pasją tworzymy kreatywne projekty, uwzględniając pomysły naszych klientów. Hurtownie kwiatów z którymi współpracujemy dostarczają nam produkty najwyższej jakości. Przepiękne, kreatywne dekoracje i terminowość to nasza wizytówka.

Rozmowa wstępna

Przeprowadzamy rozmowę na temat nadchodzącego wydarzenia, omawiamy termin, miejsce, rozmawiamy o preferencjach klienta i najdrobniejszych szczegółach.

Przesłanie wstępnego projektu

Po rozmowie wstępnej przygotowujemy projekt graficzny lub próbki dekoracji. Następnie klient ma czas na jego analizę oraz zasugerowanie poprawek.

Realizacja projektu z uwzględnieniem poprawek

Wykonaną dekorację dostarczamy kurierem lub osobiście przez pracownika firmy. Zajmujemy się również strojeniem sal oraz miejsc wybranych przez klienta.

 

 

Zobacz więcej na Facebooku, poznaj opinie Naszych klientów.

 

 

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 952

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top