Bern.Art - Bernard Lipiński

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1666/157978242255140400.jpg
Warszawa 03-291, woj. mazowieckie
św. Wincentego 114/115
tel.: 531 706 309
http://www.bern-art.pl
bernard.lipinski@bern-art.pl
Bern.Art - Bernard Lipiński - Warszawa

Najlepsze zdjęcia powstają, gdy jest dobra komunikacja pomiędzy fotografem i osobą fotografowaną; gdy fotograf potrafi sprawić, że jego modele przed obiektywem poczują się swobodnie, a udział w sesji stanie się dla nich fantastycznym przeżyciem.

Tym właśnie się zajmuję.
Sprawiam, że ludzie przed moim obiektywem czują się po prostu dobrze, a to skutkuje pięknymi zdjęciami, do których chętnie wracają. Jeśli więc szukasz fotografa, który będzie komunikatywny, ale nie narzucający się, kulturalny, ale nie nudny; jednocześnie doświadczonego zawodowca i pasjonata w jednym - zapraszam!

 

 

Dostępne pakiety:

 

 

 

Pakiet Podstawowy

 

Reportaż + Plener

  

Jest to pełna oferta, która obejmuje reportaż w dniu uroczystości zaślubin wraz z weselem do godziny 1:00 w nocy. W pakiecie jest też sesja plenerowa, którą realizujemy w innym, ustalonym wcześniej terminie i miejscu.

W wersji elektronicznej nowożeńcy otrzymują 450 fotografii po obróbce, na nośniku USB. Pakiet obejmuje do wyboru album, album tradycyjny z odbitkami (80 sztuk) lub fotoksiążkę.

Bardzo ważne, ponieważ plener planujemy na oddzielny termin, sesja powinna się odbyć nie więcej niż kilka dni po ślubie. Im bardziej młoda para jest podekscytowana wejściem na nową drogę życia, tym lepiej.

 

 

 

Pakiet Rozszerzony

 

Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

 

 

Sesja narzeczeńska jest świetną okazją by para poznała się ze swoim fotografem, oswoiła z nim i jego sposobem pracy, a przede wszystkim dostrzegła, że obiektyw nie gryzie. Fotograf zresztą też nie. Jest to też doskonały moment, by stworzyć ciekawe i pełne emocji uzupełnienie dla Waszej ślubnej pamiątki. W absolutnie swobodnej atmosferze, bez napięcia i obaw o suknię czy fryzurę stworzymy piękne zdjęcia i zaprzyjaźnimy się.

W tym pakiecie młoda para otrzymuje zestaw jak w wersji podstawowej. Powiększa się natomiast ilość zdjęć w wersji elektronicznej, na nośniku znajdzie się 500 obrobionych fotografii. W przypadku tradycyjnego albumu z odbitkami, ilość odbitek wyniesie 100 sztuk.

 

 

 

Plener Ślubny

 

Tak! Istnieje możliwość zamówienia tylko pleneru ślubnego. Sesję zrealizujemy w terminie, który będzie Wam najbardziej odpowiadał, jednak z zastrzeżeniem, że będzie dla tego celu odpowiedni. Zdecydowanie odradzam okresy wzmożonych opadów oraz mrozów. Tutaj przede wszystkim ważny jest Wasz komfort. Nie możecie marznąć ani moknąć. Miasto, pola, las, kraj i zagranica. Wspólnie ustalimy czas i miejsce. Najważniejsze, żeby emocje nie zdążyły opaść. Jestem do dyspozycji.

W zestawie, poza nośnikiem USB z trzydziestoma wyretuszowanymi fotografiami otrzymujecie odbitki w pięknym, drewnianym, ręcznie robionym pudełku lub FolioBox, w którym znajdziecie 20 kart passe partou z Waszymi zdjęciami.

 

 

 

Sesja narzeczeńska

 

Zdjęcia, które wykonujemy podczas wspólnych wakacji, wycieczek czy przy innych okazjach zawsze będą piękną pamiątką, nawet jeśli robione w pośpiechu telefonem. Warto jednak rozważyć sesję, podczas której będziecie skupieni tylko na sobie. Fotograf będzie skupiony na Was. Zdjęcia będą powstawać bez pośpiechu, ciśnienia, przyjemnie jak podczas spaceru po łące, chociaż może to być dowolne miejsce jakie sobie wybierzecie. Ważne jest to, abyście byli szczęśliwi, a ja będę te emocje dla Was zatrzymywał w kadrze.

Po wszystkim otrzymacie dwadzieścia wyretuszowanych zdjęć, które mogą mieć formę odbitek umieszczonych w pięknym drewnianym pudełku lub kart passe partou w eleganckim FolioBoksie. Zdjęcia te znajdą się również w maksymalnej rozdzielczości na nośniku USB, który będzie w zestawie.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2268

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top