JO ART SHOW

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9223/154902421461864900.jpg
Warszawa 01-413, woj. mazowieckie
Magistracka 27
tel.: 669 998 609
http://joartshow.eu
biuro@joartshow.eu
JO ART SHOW - Warszawa

Jo Art Show to dynamicznie rozwijająca się agencja artystyczna powstała w 2012 roku wyniku kumulacji wieloletniego doświadczenia, pasji, szerokiego wachlarzu umiejętności i talentu Joanny Stanowskiej oraz innych wybitnych artystów, aktorów, cyrkowców, iluzjonistów.

Pokazy Ognia / Pokazy Światła / Spektakle / Kabarety / Warsztaty / Eventy / Inne

LOGO SHOW - Spersonalizowany pokaz z możliwością rysowania obrazów w powietrzu. Dzięki najnowszej technologii dostępnej na rynku w roku 2018, mój pokaz jest idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, gale oraz promowanie marki na rynku polskim.

Możliwość wyświetlenia trójwymiarowych obrazów w powietrzu jest idealnym rozwiązaniem, które zaskoczy wszystkich gości i przybliży do poznania marki.

Pokaz światła to przede wszystkim doświadczenie artysty, który w rytm muzyki wyświetla napisy, logotypy, obrazy.

To bardzo proste - po złożeniu zamówienia na pokaz, wystarczy przesłać grafikę, która zostanie przeze mnie przetworzona i wyświetlona na specjalnym rekwizycie.

Idealne zwieńczenie: wesela, konferencji, eventu firmowego, festynu, urodzin i gali.

Pokaz na miarę XXI wieku.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 885

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 02.02.2019
Jo Art Show zmieniło nasze spotkanie w wyjątkowe wydarzenie. To nie była tylko atrakcja wieczoru, ale pokaz zmienił wieczór w coś wyjątkowego, niepowtarzalnego. Owcje widzów na stojąco. Dziękujemy! Spersonalizowana wizualizacja sprawiła wielką radość naszym gościom, była miłym zaskoczeniem, niespodzianą. Gatuluję profesjonalizmu. Artyzm na miarę XXI wieku. A co nie mniej ważne, wspaniała współpraca na etapie przygotowania, ustalania warunków. W pełni polecam. Na pewno spotkamy się ponownie!
Dodano: 01.02.2019
Rewelacyjna firma! Kompleksowo i mega profesjonalnie. Korzystalam kilkukrotnie z usług: prowadenie eventu, pokaz ogniowy,pokaz led show! Polecam
Top