Loft44

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9195/154504529053864900.jpg
Warszawa 01-797, woj. mazowieckie
Powązkowska 44
tel.: 664 448 044
http://www.loft44.pl
loft44@loft44.waw.pl
Loft44 - Warszawa

Zanim wybierzesz lokal, w którym odbywać się będzie Twoje wesele, należy odpowiedzieć sobie na pytanie o to, co w jego ofercie będzie najważniejsze. Obszerne sale dla Twoich licznych gości? A może duża ilość miejsca do swobodnego tańca i wesołych zabaw i gier weselnych? A może możliwość skorzystania z usług profesjonalnych doradców, którzy wezmą na siebie ciężar dopilnowania wszelkich szczegółów organizacyjnych? Jeśli każda z tych możliwości jest dla Was ważna, powinniście bliżej przyjrzeć się lokalowi Loft44.

 

Przyjrzyjmy się najpierw kwestii wielkości lokalu i jego możliwości aranżacyjnych. Jest on naprawdę przestronny, możemy w nim zorganizować wesele w prawdziwie tradycyjnym stylu - zmieści się tu nawet 350 gości. Ale także skromne przyjęcie dla wąskiego grona najbliższych nie będzie żadnym problemem. Przestrzeń można dowolnie dzielić na mniejsze salki, aby zapewnić gościom jak najbardziej komfortowe warunki, i to jest ten element oferty, który wydaje się szalenie atrakcyjny.

Jeśli goście Państwa Młodych należą do ludzi, którzy nie wyobrażają sobie wesela bez tańca, z łatwością można wydzielić miejsce na scenę oraz duży parkiet.

 

Elastyczne podejście do sprawy aranżacji dostępnej przestrzeni to tylko część oferty Loft44. Kolejnym elementem, na który koniecznie trzeba zwrócić uwagę, jest wyposażenie. Żadne wesele się nie uda, jeśli będzie zorganizowane w dusznym lokalu o kiepskim nagłośnieniu i oświetleniu. Na szczęście tutaj nie musicie się tego obawiać - to nowoczesne miejsce, którego właściciele dbają o najwyższą jakość świadczonych usług. W pełni wyposażone pod względem nagłośnienia, klimatyzowane i dające mnóstwo możliwości aranżacji światłem.

 

Menu to majstersztyk pod każdym względem - najlepsi szefowie kuchni przygotują potrawy i dania zaproponowane przez Państwa Młodych. Świeże, z najlepszych składników, pięknie podane.

 

Ogromnym udogodnieniem jest z pewnością możliwość skorzystania z profesjonalnych usług doradców weselnych, fotografa i wodzireja, którzy zapewnią zabawę na najwyższym poziomie i niezapomniane wrażenia. Loft44 jest zdecydowanie miejscem godnym polecenia.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1677

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top