Najlepszy Dietetyk

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9010/151617949945907000.png
Warszawa 02-035, woj. mazowieckie
Filtrowa 62
tel.: 532 401 601
http://www.najlepszy-dietetyk.pl
ufk@o2.pl
Najlepszy Dietetyk - Warszawa

Najlepszy Dietetyk

OTYŁOŚĆ TO NIE CHOROBA

Rozwiązanie problemu nadwagi i otyłości wymaga kilku prostych ćwiczeń: Odżywiaj się mądrze, sezonowo ! Nie wierz w cudowne tabletki na odchudzanie ! Dobry dietetyk wspomoże Cię przy zmianie nawyków żywieniowych, dietach zdrowotnych oraz przy dietach specjalnych.

Otyłość tak jak alkoholizm i narkomania, nie jest chorobą, to podejmowanie złych decyzji.

  1. znany gen nie może zmusić cię do ataku na lodówkę o północy. Żaden znany gen nie może sprawić, że zamiast przejść się do sklepu oddalonego o dwie przecznice, przejedziesz się do niego autem...  cd. na mojej stronie internetowej

CUKIER-CZY WARTO SŁODZIĆ

Statystycznie, spożywamy kilkanaście razy więcej cukru, niż jest w stanie zmetabolizować ludzki organizm. Liczymy że nie będzie to miało wpływu na nasze zdrowie, wagę i wygląd. Nic bardziej mylnego, wszystko ma wpływ na nasz organizm, ale My mamy także wpływ na wszystko to co jemy..

Nadmierna niezdrowa żywność i słodzenie cukrem napojów jest ściśle powiązane z przybierabiem na wadze, ponieważ zapewnia to duże i niepotrzebne źródło kalorii o niewielkiej wartości odżywczej.

  1. spożywamy o wiele za dużo cukru w ​​naszej diecie. W raporcie opublikowanym przez WHO i przez SACN podkreślono potrzebę zmniejszenia spożycia cukrów do 5% naszego zużycia energii.  cd. na mojej stronie internetowej

ZDROWE PRODUKTY

Jeśli próbujesz pozbyć się kilogramów, zastanów się nad tym, co znajduje się codziennie na Twoim talerzu i na potrawy które powinny się znaleźć w Twojej lodówce. Zdrowe produkty które polecamy zawierają potężne składniki odżywcze i przeciwutleniacze, które, jak wykazano, pomagają twojemu ciału tracić na wadze, czuć się pełnym przez dłuższy czas i mieć więcej energii. Jako bonus, wiele osób dodało także korzyści, takie jak zapobieganie chorobom czy opóźnianie oznak starzenia.

Poniżej znajdziecie kilkanaście produktów, które muszą znaleźć się na waszej liście.

jabłka , karczochy, banany, awokado... cd. na mojej stronie internetowej

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1005

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top