Geselle Jubiler

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3942/149166318711690300.png
Poznań 61-760, woj. wielkopolskie
Szewska 15
tel.: 796 600 444
http://www.geselle.pl
marketing@geselle.pl
Geselle Jubiler - Poznań

Geselle Jubiler  - Poznań

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z brylantami, klasyczne i oryginalne obrączki ślubne, bogaty wybór srebrnej biżuterii ślubnej w atrakcyjnych cenach - zapraszamy do naszych salonów. Profesjonalny zespół gwarantuje bezstresową atmosferę podczas dokonywania ważnych wyborów i ekspercką wiedzę, którą chętnie się dzieli.

Proponujemy Państwu możliwość wyboru certyfikowanych diamentów według indywidualnych preferencji, zarówno w celu oprawienia w naszej biżuterii, jak i w przypadku kamieni o dużej masie (od 1,00 ct), jako inwestycję i lokatę kapitału.

GESELLE Jubiler oferuje Państwu możliwość umieszczenia graweru, który nadaje biżuterii indywidualny i pamiątkowy charakter. Grawerunek można wykonać na pierścionkach, obrączkach ślubnych oraz innej biżuterii złotej, srebrnej

Klienci GESELLE Jubiler, zamawiający u nas obrączki ślubne, otrzymują grawer wewnątrz obrączek powyższymi czcionkami w prezencie! Najczęściej naobrączkach umieszczane jest imię lub inicjały oraz data ślubu.

Specjalnie na Państwa życzenie tworzymy nowe, oryginalne wzory, niepowtarzalne projekty, wyjątkowe kompozycje kruszcu i kamieni, by w ten sposób uzyskać niezwykły efekt - biżuterię spersonalizowaną, inspirowaną Państwa zamysłem, spełniającą Wasze marzenia.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje - w swojej pracy cechuje nas duża elastyczność i pragnienie urzeczywistnienia Państwa marzeń. Jeżeli pragniecie Państwo dokonać zmian w standardowej ofercie obrączek, pierścionków bądź biżuterii, będzie nam niezmiernie miło zapoznać się z Państwa pomysłem i udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jeśli posiadacie Państwo w domu niepotrzebne złoty złom - wyroby jubilerskie, niekompletną lub zepsutą biżuterię, drobne przedmioty użytkowe, które leżą nieużywane lub też są przekładane z miejsca na miejsce - zapraszamy do nas.

Nasi doradcy dokonają wyceny oraz określą wartość Państwa złota. Oferujemy stałą aktualizację cen, zgodnie z bieżącą wartością złota na rynkach światowych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1514

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.78 / 5
głosów: 9
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top