Fotograf - Grzegorz Czajka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2682/158626447758277500.jpg
Poznań 61-699, woj. wielkopolskie
Wichrowe Wzgórze 34
tel.: 608 124 844
http://www.grzegorzczajka.com
foto@grzegorzczajka.com
Fotograf - Grzegorz Czajka - Poznań

Drodzy Goście,

Witam Was na mojej stronie i zapraszam do magicznego świata fotografii. Z jej niezwykłym czarem każdy z nas miał w życiu do czynienia. W każdym domu znajduje się aparat – dawniej na kliszę, teraz – cyfrowy. Otaczamy się coraz większą liczbą urządzeń, które pozwalają nam w każdej chwili zatrzymać niezwykły moment w kadrze.

Za sprawą starych fotografii rodzinnych wracamy pamięcią do czasów dzieciństwa, do ważnych wydarzeń i wzruszających momentów podczas spotkań rodzinnych. Wspomnienia uwalniają się z każdą przewracaną stroną albumu, a czas jakby zwalnia. Na co dzień biegnie niezwykle szybko, żyjemy w nieustannym ruchu. Nowe miejsca, ludzie, zdarzenia, a my żyjemy tu i teraz, nie zawsze myśląc co będzie na 20-30 lat.

To, co tu i teraz, pozwalają nam zachować w niezmiennym stanie zdjęcia. Są w życiu wydarzenia szczególnie ważne, których sami nie możemy uchwycić i które zasługują na piękne upamiętnienie. Wybór dobrego fotografa na wesele, czy inną wielką uroczystość ma kluczowe znaczenie. To dzięki jego pracy za kilkanaście lat będziecie mogli w rodzinnym gronie oglądać zdjęcia ślubne i wspominać te wyjątkowe momenty.

Fotografia ślubna to zatrzymanie czasu, zatrzymanie chwili i emocji, dzięki czemu można z łatwością wracać do tych najważniejszych wspomnień i wydarzeń.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2152

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.60 / 5
głosów: 15
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 08.04.2020, ocena: 5
Doświadczenie, pomysłowość, zaangażowanie i luz - trzy słowa, które doskonale opisują Grzegorza. Nie ma szans, żeby pożałować wyboru takiego fotografa. To była super przygoda z człowiekiem, który ma wizje i pomysły na niesamowite zdjęcia. Pamiątka, którą nam dał zostanie z nami do końca życia i na pewno będziemy wracać z wielką Przyjemnością do tych zdjęć. A w najważniejszym dniu Naszego życia potrafił wprowadzić taką atmosferę, że nie było czasu na stres, czy nudę. Jesteśmy pewni, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Z czystym sumieniem i z całego serca jeszcze raz dziękujemy i polecamy dalej!
Dodano: 01.10.2019
Polecam
Top