Filmy Barwne

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4136/149166319564016100.jpg
Poznań 60-612, woj. wielkopolskie
Nad Wierzbakiem 18/4
tel.: 793 993 009
http://filmybarwne.pl
kontakt@filmybarwne.pl
Filmy Barwne - Poznań

Filmy Barwne to projekt stworzony z myślą o wymagających klientach, zainteresowanych profesjonalnymi filmami ślubnymi, realizowanymi z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii, a także zgodnie ze standardami sztuki operatorskiej.

Wszystkie filmy ślubne są realizowane przez 2 operatorów, wszystkie są poddawane profesjonalnej postprodukcji, udźwiękowieniu i obróbce barwnej. Każdy pakiet w naszej ofercie zawiera także 2-3-minutowy teledysk, dynamicznie zmontowany i wzbogacony o ewentualne ujęcia plenerowe, zrealizowane innego dnia w wybranym miejscu. 

Pracujemy na nowoczesnych, wysokoczułych aparatach bezlusterkowych, profesjonalnej, manualnej optyce, korzystamy z wielokanałowych rejestratorów dźwięku i licznych stabilizatorach obrazu - steadycam, slider, etc.

Nasza oferta obejmuje trzy standardowe pakiety usług, obejmujące reportaż ślubny z przygotowań i błogosławieństwa, ceremonii ślubu w kościele lub USC, oraz wesela aż do oczepin. Oferujemy także szereg usług dodatkowych - między innymi filmowe podziękowania dla Rodziców, zrealizowane w plenerze według autorskiego scenariusza. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do kontaktu - w odpowiedzi prześlemy ofertę wraz z cennikiem w formacie pdf.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1344

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top