Gastro Plan Catering

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1607/149166313803628500.jpg
Poznań 61-402, woj. wielkopolskie
Os. Armii Krajowej 101
tel.: 61 861 87 72 lub 618 750 262
http://brak
gastro_plan@op.pl
Gastro Plan Catering - Poznań

Witamy na stronach Gastro-plan catering!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami gastronomicznymi świadczonymi na terenie całego kraju.


W Gastro-plan catering zamówisz każdą usługę gastronomiczną. Organizujemy wesela, komunie, bale, studniówki, konferencje, bankiety, imprezy firmowe takie jak: szkolenia, przyjęcia, imprezy integracyjne, imprezy targowe.

Proponujemy kompleksową obsługę cateringową przyjęć. Na Państwa życzenie przygotujemy kulinarne przekąski i specjalne smakołyki. Mamy nadzieje zaskoczyć wykwalifikowaną kadrą kucharską oraz obsługą kelnerską na wysokim poziomie. Organizujemy catering w naszych salach lub na terenie Państwa posesji. Catering w gastroplanie gwarancją udanej imprezy!
Dlaczego warto wybrać catering w Gastro-planie ?

firma posiada wieloletnie doświadczenie w cateringu, organizacji imprez, gastronomii,

zaufało nam już wiele znanych firm o nienaruszonej reputacji (patrz lista referencyjna),

firma dysponuje pełnym zapleczem technicznym ( nakrycia stołowe, obrusy, sztućce, dekoracje itp.)

Gastro-plan catering obsługuje swoich klientów kompleksowo, na specjalną okazję możliwe jest zamówienie okolicznościowych wyrobów cukierniczych i piekarniczych,

potrawy przygotowane są w oparciu o polskie produkty najwyższej jakości,

catering to nie wszystko, firma oferuje również obsługę muzyczną imprezy, wideofilmowanie oraz dodatkowe atrakcje na życzenie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty gastronomicznej naszej firmy. Na państwa pytania udzielimy odpowiedzi telefonicznie lub pocztą elektroniczną (w tym celu prosimy skorzystać z formularza).

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie usługi cateringowe na wysokim poziomie. Pod naszym fachowym okiem przygotowywane są nie tylko posiłki, przekąski czy wyroby cukiernicze, ale też cały wystrój i odpowiednie dla rodzaju ceremonii dekoracje sal (śluby, bale, imprezy okolicznościowe itp...) Nasza firma obsługuje więc kompleksowo. Ponadto dajemy Wam możliwość własnej inwencji twórczej, zamawiania tortów z dedykacjami na specjalne życzenie, zajmiemy się też oprawą muzyczną imprezy i wideofilmowaniem.

Proponujemy organizację imprez oraz wynajem sal w Domach Weselnych. Imprezy odbywają się w klimatyzowanych salach lub w miejscu przez Państwa wybranym!

Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi cateringowej!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2363

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top