Hubert Brzostek - Fotograf Ślubny

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2393/150998670197408500.png
Poznań 60-480, woj. wielkopolskie
Kajakowa 12
tel.: 600 216 455
http://www.fotobrzostek.pl
fotografia@fotobrzostek.pl
Hubert Brzostek - Fotograf Ślubny - Poznań

Mam na imię Hubert, jestem zodiakalnym Koziorożcem. Pochodzę z Poznania. Jestem szczęśliwym mężem i zarazem tatą. W tym miejscu zazwyczaj wszyscy piszą ( że fotografią zajmują się od lat, że fotografia to ich pasja ) – Ja chciałbym napisać tak:

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu, pomysłowości oraz indywidualnemu podejściu, najlepsze momenty uchwycone w tym dniu, dniu Waszego ślubu, będą dla Was wspaniałą pamiątką.

Jeżeli podobają się Państwu moje zdjęcia i to co robię, indywidualne podejście, oryginalność, łatwość nawiązywania kontaktów to zapraszam do współpracy firmy i osoby prywatne.

Posiadam stosowne zezwolenie wydane przez Kurię na fotografowanie w obiektach sakralnych podczas obrzędów liturgicznych.

Oferta dotyczy wykonania reportażu ślubnego w atrakcyjnej cenie.

Reportaż   Ślubny – Cena Obejmuje

  • 10 GODZIN FOTOGRAFOWANIA – najczęściej rozpoczęcie 2-3  godziny  przed ceremonią
  • 50 STRONICOWY ALBUM  KLASYCZNY – w formacie 33×33 z 80 zdjęciami w formacie  18 cm x27 cm
  • SESJĘ PLENEROWĄ – w dniu  ślubu
  • 350 ZDJĘĆ– po obróbce graficznej w pełnej rozdzielczości na płycie DVD w specjalnie  zaprojektowanym dla Państwa pudełku
  • POKAZ MULTIMEDIALNY  DVD + FULL HD razem z podkładem muzycznym i indywidualnym nadrukiem wodoodpornym umieszczonym w etui (2 płyty)
  • GALERIĘ INTERNETOWĄ – z 350 zdjęciami pod hasłem dostępnym na www.fotobrzostek.pl  dostępnych po 3 tygodniach po ślubie
  • DOJAZD –  do 50 km od Poznania
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2735

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 16.07.2021, ocena: 5
Super osoba, profesjonalne podejście, zna się na tym co robi. Do każdego podchodzi indywidualnie, poznaje i słucha osobę, która później fotografuję, wie co dla ciebie jest ważne i potrafi oddać to na fotografiach. Polecam!
Top