Pannaikawaler.pl

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9123/153095956981369100.jpg
Poznań 61-005, woj. wielkopolskie
Koronkarska 10
tel.: 507 717 950
http://www.pannaikawaler.pl
bok2@slubnezakupy.pl
Pannaikawaler.pl - Poznań

Balony

Balony to idealna dekoracja na przyjęcia organizowane w każdym miejscu. Najlepesze na wieczór panieński będą balony kolorowe, z wesołymi grafikami lub śmiesznymi nadrukami, które uświetnią szampańską zabawę. Atrakcją imprezy mogą być duże balony napełnione helem, balony transparentne z konfetti lub  w różnych rozmiarach oraz kolorach, które są dostępne w naszym sklepie.

Banery i plakaty

Banery na wieczór panieński to prosty  sposób na wykonanie dekoracji. Wyróżnią miejsce organizacji imprezy. Plakaty, zwłaszcza personalizowane są fantastycznym dodatkiem, którego nie może zabraknąć!

Dekoracje papierowe

Wiszące papierowe dekoracje to prosty sposób na efektowne ozdobienie wieczoru panieńskiego. Kolorowe kule, papierowe rozety i pusztyste kule bibułowe to fantastyczny element dekoracji, ktory świetnie wygląda na zdjęciach. Duży wybór kolorów pozwala na dopasowanie dekoracji do stylu wieczoru panieńskiego.

Dekoracje stołu

Pośród dekoracji na wieczór panieński nie może zabraknąć dekoracji stołu. Kolorowe płatki róż dodadzą elegancji, diamenciki blasku, a świece stworzą niepowtarzalną atmosferę. Dbałość o szczególy zachwyci dziewczyny na wieczorze panieńskim, a udekorowany odpowiednio stół będzie super wyglądał na zdjeciach.

Gadżety do zabawnych zdjęć

Świetną pamiątką z szalonego wieczoru panieńskiego są zdjęcia robione podczas imrezy. Gadżety do zdjęć sprawią, że będą one zabawne i oryginalne. Wąsy i usta na patyczkach, tabliczki ze śmiesznymi napisami lub kolorowe gadżety zapewnią Wam super pamiątkę z wieczoru panieńskiego.

Prezenty dla Panny Młodej 

Sexy bielizna, koszulki...

Wszystkie oferty znajduja się na naszej stronie internetowej.

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 813

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top