Imprezja Damian Nowaczyk

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9131/153225299493309600.jpg
Przygodzice 63-421, woj. wielkopolskie
Wrzosowa 19
tel.: 503 836 965
http://www.imprezja.pl
nowaczykdamian@gmail.com
Imprezja Damian Nowaczyk - Przygodzice

Imprezja Damian Nowaczyk

Obsługa muzyczna imprez okolicznościowych jest moją pasją. Stawiam w niej na pełen profesjonalizm, dlatego też w pracy daje z siebie wszystko jednocześnie działając na wysokim poziomie. Dostosowuję siebie i muzykę do charakteru imprezy. Doskonale zdaje sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych imprezy, ani też jednej niezawodnej recepty na udaną zabawę. Posiadam szeroką ofertę zabaw integracyjnych i różnego rodzaju atrakcji na imprezy.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompleksowej obsługi imprez okolicznościowych.
Bogate portfolio w obsłudze muzycznej imprez okolicznościowych, którego podstawą jest niemal 20-letnie doświadczenie sprawia, że jestem w stanie zadbać o każdy szczegół tak, by Twoja impreza była niezapomnianym wydarzeniem.
Połączenie pracy DJ-a i Wodzireja w czasie organizacji wesel i zabawianiu gości to rzecz, która sprawia mi ogromną radość. Do każdej imprezy podchodzę w indywidualny sposób i przygotowuję świetne zabawy dla wszystkich uczestników.

PROFESJONALNIE CZYLI LEGALNIE

Korzystając z moich usług mają Państwo pewność, że muzyka pochodzi wyłącznie z legalnego źródła, a za moje usługi wystawiam fakturę lub paragon.

Zabawa

Scenariusz zabawy stworzymy wspólnie. Jestem bardzo elastyczny i pomogę Wam dobrać elementy z mojej oferty najlepiej pasujące do Waszego wesela. Możecie z mojej strony liczyć na pomoc w organizacji całego przyjęcia.

Chętnie powitam Was chlebem i solą, podkreślając doniosłość tej chwili. Do pierwszego toastu otworzę szampana szablą (sabrage). A po obiedzie z przyjemnością wprowadzę Waszych gości w dobrą zabawę tradycyjnym korowodem.

Całe przyjęcie będzie poprowadzone lekką, zabawną konferansjerką, a ważne elementy wesela, takie jak podziękowanie dla rodziców i oczepiny będą miały oryginalną formę.

Impreza ze mną to doskonałe połączenie muzyki dopasowanej do Waszych oczekiwań oraz zabaw integracyjnych w dobrym guście, w których goście chętnie biorą udział i mile wspominają przez długie lata. Moim celem jest zaangażowanie wszystkich gości we wspólną zabawę. W trakcie imprezy prowadzę również animacje taneczne, które doskonale integrują gości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 860

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top