LATE obługa imprez Poznań

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2016/154029170777620100.jpg
Poznań 60-105, woj. wielkopolskie
Kopanina 28/32
tel.: 500 580 890 lub 514 220 086
http://www.late.com.pl/
info@late.com.pl
LATE obługa imprez Poznań - Poznań

Projektujemy i intalujemy systemy nagłaśniające, dzięki czemu, Twój ślub zyska niesamowitą oprawę dźwiękową.

Projektując i wdrażając systemy nagłośnienia, oświetlenia i projekcji zapewniamy kompleksową obsługę multimedialną eventów.

Misja

Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem. Do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie, z bogatym zasobem kompetencji, pomysłów i rozwiązań technologicznych. Zadowolenie i satysfakcja naszych Partnerów stanowią nadrzędny cel każdego projektu.

Światło i dźwięk stanowią wyjątkowo istotny element naszego istnienia. Sprawiają, że człowiek jest zdolny do percepcji otaczającej go rzeczywistości.
Dzięki zmysłom wzroku i słuchu możemy doświadczać najpiękniejszych wrażeń i przeżyć. Są źródłem naszych wspomnień i niezapomnianych doznań artystycznych.
Dźwięk i obraz stanowią fundament naszej wrażliwości, estetyki i duchowości. Dotrzymują nam kroku w każdym momencie naszego życia.
Światło i dźwięk są naszą pasją. Projektując i wdrażając systemy nagłośnienia, oświetlenia projekcji zapewniamy kompleksową obsługę multimedialną eventów.

-LATE- to zespół specjalistów.
-LATE- to najnowocześniejsza i najbardziej zaawansowana technologia.
-LATE- to kompetencje, umiejętności, fachowa wiedza i wrażliwość artystyczna.
-LATE- to połączenie kapitału wiedzy i profesjonalizmu z najlepszym sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym i multimedialnym.
Działając na rynku artystycznym, świadczymy usługi z zakresu kompleksowej obsług wydarzeń scenicznych, biznesowych, promocyjnych, rozrywkowych i naukowych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1532

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top