Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Życzenia ślubne od serca – jak stworzyć własne życzenia dla Pary Młodej?

wesele.com.pl - życzenia dla pary młodej - koperta i kwiaty
Typowa koperta z kartką kupiona w sklepie papierniczym wydaje Ci się być nieco nudna w swej formie? Istnieje kilka innych sposobów na stworzenie pamiątki ze ślubnymi życzeniami. Postaw na kreatywność i wybierz ten, który przypadnie do gustu Młodej Parze.

Gdy Twoi bliscy zapraszają Cię na swój ślub, chciałbyś podarować im wyjątkowy prezent, który zapamiętają na długo. Tradycyjnie, goście weselni poza prezentem, wręczają Młodej Parze kartkę ze ślubnymi życzeniami. Istnieje jednak wiele ciekawych form, które pozwolą Ci podarować nowożeńcom miły upominek, jednocześnie odbiegając od standardowej kartki z życzeniami.

Pudełko z życzeniami

Ciekawą formą, która z pewnością wyróżni się spośród innych życzeń, jest własnoręcznie wykonane, spersonalizowane pudełko z życzeniami dla Pary Młodej. Improwizuj, baw się formą, stwórz coś naprawdę Twojego tak aby życzenia, które podarujesz były jednocześnie eleganckie, ale również jedyne w swoim rodzaju. Pudełko wcale nie musi być niewielkich rozmiarów (a jeśli kojarzysz rosyjską Matrioszkę, możesz skorzystać z idei jej działania dodając do swych życzeń efekt niespodzianki). Znasz hobby Państwa Młodych? Dzielą wspólną pasję? Wykorzystaj tę wiedzę do przygotowania symbolicznych ozdób na pudełko. Twoja kartka może znaleźć się w środku, ale także sama w sobie może być pudełkiem. Jeśli obawiasz się, że nie sprostasz zadaniu, z pewnością w sieci znajdziesz życzenia w formie pudełek, które przypadną Ci do gustu. Możesz również poprosić o przygotowanie pudełka na zamówienie, zgodnie z Twoimi wytycznymi. Możliwości jest naprawdę dużo, a taki podarunek z pewnością nie będzie prosty w swej formie i zaskoczy Młodą Parę.
 

pudełko z życzeniami ślubnymi - wesele.com.pl
 

 

Pudełko na życzenia ślubne... z niespodzianką

Bardziej zaawansowana forma pudełka z życzeniami, wymagająca posiadania nieco większych umiejętności z zakresu prac plastycznych. W Internecie znajdziesz bogatą ofertę pudełek z niespodzianką. Są to pudełka z pomysłem - na ich ściankach znajdują się kieszonki na banknoty, miejsce na życzenia, symboliczne, pamiątkowe oznaczenia np. maleńki kalendarz z datą ślubu czy też papierowe, misternie wykonane ozdoby. W środku pudełka znaleźć się może papierowy tort, kwiaty z papieru lub papierowa para zakochanych postaci. Im większa dbałość o detale i precyzja wykonania, tym większy zachwyt wzbudzi Twoje pudełko. Umieść w nim wyjątkowe, pełne serdeczności życzenia dla Młodej Pary, a z pewnością będzie to niezapomniany podarunek.

 

Wyjątkowe życzenia ślubne - słoik życzeń

Zupełnie nowa, zabawna forma przekazywania życzeń ślubnych. Możesz stworzyć swój słoik sam lub kupić go w sieci (również z wygrawerowaną datą ślubu i imionami Młodej Pary). Zasada wręczania słoika życzeń jest prosta - jeśli chcesz przygotować go samodzielnie, stwórz karteczki z życzeniami, które wrzucisz do szklanego słoika. Jeśli obawiałeś się, że nie starczy Ci ślubnej kartki na zapisanie wszystkiego tego, czego chciałbyś życzyć Młodej Parze, to w przypadku tej formy, nie musisz się o to obawiać.

Stwórz jak najwięcej, niewielkich rozmiarów karnecików - skorzystaj z kolorowych karteczek, zdjęć, naklejek i wszystkiego co sprawi, że słoik życzeń będzie prezentować się świetnie. Jeśli życzysz nowożeńcom egzotycznych wakacji, zapisz to na kartce ze zdjęciem plaży pod palmami. Wklej zdjęcia Młodych na wakacyjne tło - z pewnością docenią Twój wkład w przygotowanie niespodzianki. 

 

Wesołe życzenia ślubne w postaci filmu

W XXi wieku można pozwolić sobie także na nowoczesne formy przekazywania życzeń ślubnych. Obecnie, nie jest już nawet trudnością zorganizowanie odpowiedniego sprzętu który umożliwi nagranie multimedialnej wiadomości - większość smartfonów posiada wbudowaną kamerę, która pozwoli na przygotowanie fantastycznej niespodzianki dla Pary Młodej.

Scenariusz Twojego filmu z życzeniami może opierać się o prostą formę lub stać się absolutnym hitem wesela rozbawiając do łez jego uczestników. Jeśli chcesz przygotować naprawdę dobry, dowcipny film, koniecznie zaplanuj prace nad nim nieco wcześniej. Zbierz grupę znajomych Młodej Pary i przygotujcie scenariusz, który ich zaskoczy. W tej produkcji wszystkie chwyty dozwolone - bawcie się formą, żartujcie, odgrywajcie scenki i koniecznie dołączcie zdjęcia z produkcji. Film z życzeniami nie musi być profesjonalny. Wręcz wskazane są lekkie niedociągnięcia, które ukażą, że film jest owocem pracy przyjaciół Państwa Młodych, a nie profesjonalnego studia filmowego.
Zobacz przykład zabawnych życzeń filmowych jakie znaleźliśmy w sieci.

 

 

Kreatywne życzenia ślubne

Jeśli jesteś osobą przebojową i nie boisz się wyzwań, być może zdecydujesz się na formę, która całkowicie odbiega od klasycznych kartek z życzeniami. Wesele to zabawa, możesz więc pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Wraz z przyjaciółmi Młodej Pary przygotujcie dla nich niespodziankę. Wybierzcie odpowiednią muzykę i zatańczcie na weselu do najlepszych hitów radiowych lub ulubionej muzyki nowożeńców. Świetnie sprawdzą się tu hity lat 90. - będzie nie tylko zaskakująco, ale też naprawdę zabawnie. Taki prezent z pewnością sprawi ogromną radość zarówno Młodej Parze, jak i weselnym gościom.

Zobacz przykład takiej niespodzianki, jaką przygotowali przyjaciele Pana Młodego dla Panny Młodej:
 

 

Życzenia ślubne od serca

Jakąkolwiek formę składania życzeń wybierzesz, pamiętaj że w tym dniu najważniejsze jest to, by dla Młodej Pary ten dzień był magiczny, pełen wrażeń i radości. Postaraj się o kreatywność i pamiętaj, że najlepsze życzenia to te, które płyną prosto z serca, a Twoi przyjaciele długo ich nie zapomną.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top