Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Najlepsze prezenty na pierwszą rocznicę ślubu

Najlepsze prezenty na pierwszą rocznicę ślubu
Każda rocznica ślubu to okazja, którą warto celebrować, ale pierwsza wydaje się szczególnie istotna, gdyż może wytyczyć pewne schematy i szlaki na przyszłość. Jeśli o niej zapomnimy, trudno będzie nadrobić to w przyszłości, a jeśli upamiętnimy ją w szczególny sposób, to i kolejne rocznice będą przynajmniej równie miłe.

Jaki prezent na pierwszą rocznicę ślubu?

Pierwsza rocznica ślubu to okazja, którą warto upamiętnić choćby w symboliczny sposób. Upominek na tę okoliczność nie musi być przesadnie kosztowny – warto dopasować go do swoich możliwości finansowych. Elementem prezentu może być romantyczna kolacja przy świecach, wyjazd we dwoje albo wspólnie wybrany przedmiot, ale warto też wręczyć drugiej osobie coś wybranego specjalnie z myślą dla niej. Co to może być?

Jednym z najlepszych pomysłów na prezent z tej okazji jest biżuteria. Może to być srebro lub złoto. Dla żony warto wybrać wisiorek, naszyjnik, kolczyki albo nawet komplet biżuterii. Męża można obdarować spinką do krawatu, spinkami do mankietów lub męską bransoletką. Ciekawym pomysłem są również komplety biżuterii dla par – na przykład dwa wisiorki, które razem tworzą kształt serca.

Symboliczny prezent na pierwszą rocznicę – co wybrać?

Chcąc uczcić w miły i symboliczny sposób rocznicę ślubu, można sięgnąć po upominek z własnoręcznie wykonaną personalizacją, który będzie miał charakter sentymentalnego drobiazgu. Bardzo popularnym prezentem na tę okoliczność okazują się kłódki miłości.

Kłódka miłości, czy też kłódka dla zakochanych, to niedrogi i bardzo pomysłowy prezent, jaki można wręczyć drugiej osobie właśnie na rocznicę, ale też z okazji dnia zakochanych. Na kłódce umieścić można indywidualny grawer z imionami małżonków, datą ślubu lub jakikolwiek inny tekst. Kłódkę należy przypiąć w wybranym miejscu i na znak nierozerwalnej miłości wyrzucić kluczyk. Wiele par decyduje się przypinać takie kłódki do mostów, przez co w wielu miastach na całym świecie powstało wiele mostów zakochanych.

Innym pomysłem na symboliczny i romantyczny upominek z okazji pierwszej rocznicy ślubu może być ramka na wspólną fotografię ze ślubu albo elegancki album na zdjęcia. Takie prezenty często również można spersonalizować, dzięki czemu staną się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Wybierając upominek na rocznicę warto więc od razu zwrócić uwagę, czy można zamówić go z personalizacją – na przykład z grawerem albo z dołączoną dedykacją. Na szczęście coraz więcej firm oferuje taką możliwość i to bez żadnych dodatkowych kosztów.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top