Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Życzenia ślubne i ich treść

wesele - karnet z życzeniami - bukiet ślubny - obrączki
Są takie chwile w życiu, których nigdy nie zapomnimy. Wyjątkowe, przełomowe momenty w których dzielimy radość z rodziną i przyjaciółmi. Takim momentem są ślub i wesele - chcemy wówczas pogratulować Młodej Parze wejścia na nową drogę życia. Zobacz czego warto życzyć nowożeńcom.

Życzenia składamy często - z okazji urodzin, imienin, Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Matki czy Dziadka. Zazwyczaj nie potrzebujemy się do nich przygotowywać - płyną prosto z serca, bo wiemy czego chcemy życzyć naszym bliskim. Z zasady nie są to życzenia, które zapamiętujemy na całe życie.

Zupełnie innym przykładem życzeń są te, które składa się w dniu ślubu. Składając je, chcemy aby stały się dobrą wróżbą na wspólne życie nowożeńców i były tak wyjątkowe, by Para Młoda, mimo ślubnego stresu, zapamiętała je na zawsze.

 

Wyjątkowość życzeń ślubnych

W Polsce najczęściej życzy się nowożeńcom pomyślności we wspólnym życiu. Wszakże każdy, kto uczestniczy w tym podniosłym dla Młodych momencie życia, chce aby młode małżeństwo było ze sobą zawsze szczęśliwe. Często również, podobnie jak w przypadku życzeń urodzinowych, życzymy zdrowia - wiemy bowiem, że bez niego trudno wieść beztroskie życie. Ponadto, w tym wyjątkowym dniu możemy pozwolić sobie na nieco fantazji i zastanowić się, co jeszcze sprawiłoby nowożeńcom radość - jeśli wiesz, że od zawsze marzyli o wspólnej podróży w dalekie kraje lub wybudowaniu własnego domu, to jest to najlepszy moment by życzyć im właśnie tego, co mogą osiągnąć razem, tworząć zgodne, kochające się małżeństwo.

Życzenia weselne dla Młodej Pary

Im lepiej znasz Parę Młodą, tym większe masz możliwości znalezienia właśnie tych życzeń, które sprawią im największą radość. Zdecydowana większość par marzy o potomstwie, dlatego z pewnością warto życzyć nowożeńcom zdrowych, mądrych i (co ważne) grzecznych dzieci - takie życzenia z pewnością będą miłe dla Pary Młodej. W życzeniach ślubnych nie mogłoby również zabraknąć życzeń dotyczących finansów - wiele weselnych zwyczajów, takich jak np. obsypywanie ryżem lub grosikami Młodej Pary wychodzącej z kościoła, wiąże się właśnie z chęcią zapewnienia Młodym obfitości dóbr na nowej drodze życia.

Czego jeszcze życzyć nowożeńcom?

Młodej Parze życzmy szczęścia, radości, dzieci, zdrowia, spełnienia wspólnych marzeń, niezapomnianych wspólnych chwil, domu, samochodu, dóbr materialnych i niematerialnych, ale przede wszystkim... życzmy im miłości - by łączyła ich na zawsze, była głęboka, piękna, trwała i nadawała ich wspólnemu życiu szczególnego znaczenia.

 

Jeżeli poszukujesz wyjątkowych życzeń, które zapiszesz na pamiątkowej kartce dla Młodej Pary, zobacz koniecznie Listę Życzeń Ślubnych jakie przygotowaliśmy. Są to unikatowe, wyjątkowe gratulacje i serdeczności, które zostały napisane specjalnie dla użytkowników portalu Wesele.com.pl

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top