Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Zakup alkoholu na wesele przyprawia Cię o ból głowy? Spieszymy z pomocą!

Zakup alkoholu na wesele przyprawia Cię o ból głowy? Spieszymy z pomocą!
Wesele to ta jedna noc w naszym życiu, gdzie nie możemy pozwolić sobie na wpadki organizacyjne. Najsurowszy jury jest oczywiście zacna grupa naszych gości weselnych. Jednym z najważniejszych czynników, decydujących o tym, jak rozwinie się zabawa, jest oczywiście trafny zakup alkoholu na wesele. Nie jest to sprawa łatwa, zwłaszcza, gdy sami nie pijamy czystej wódki i nie mamy wyrobionego zdania.

Zacznijmy od małej uwagi. Otóż najgorszym sposobem na zakup alkoholu na wesele, jest konsultowanie tego z gośćmi. Każdy posiada swoje indywidualne doświadczenia z czystą wódką, niektóre z nich z całą pewnością nie należą do przyjemnych. Te dolegliwości po spożyciu zapisuje się głównie na poczet danej marki czystej wódki, co tworzy i pompuje niepotrzebne stereotypy. Przy zakupie alkoholu na wesele kieruj się rozsądkiem – chęć podkręcenia dobrej zabawy i tak zachęci wszystkich gości do wypełnienia kieliszków.

 

Alkohol na wesele – to czego schodzi najwięcej!

 

W przypadku zakupów alkoholu na wesele panuje odwieczna, jeszcze średniowieczna zasada, że jeśli czegoś jest na półce najmniej, to właśnie tego chcę. Udaj się do lokalnego hurtownika i zamień z nim kilka szczerych zdań. Uczciwy sprzedawca podzieli się statystykami sprzedaży i podpowie, które alkohole na wesele w danym sezonie kupowane są najchętniej. My zasięgnęliśmy takiej informacji i już wiemy, że najwięcej schodzi z magazynowych półek czystej wódki marki Żubrówka oraz Stock. Warto również poddać analizie ceny hurtowni internetowych, patrz Alkohol-online.pl

 

Co decyduje, że akurat te dwie marki są wiodące. Przed zakupami alkoholu na wesele można też pokierować się logiką. Czysta wódka marki Żubrówka to znany na rynku złoty środek pomiędzy jakością i ceną. Ma też przystępną etykietę, a jej nazwa jest osłuchana w społeczeństwie i dosyć neutralna, jak na wcześniej wspomniane stereotypy.

 

Stock jest zaś czystą wódką, która ma bardzo ładny design. Należy do tych alkoholi na wesele, które są nie tylko niezbędnym trunkiem, ale również ozdoba na weselnym stole. Opływowy kształt oraz stylowa etykieta to znak rozpoznawczy czystej wódki Stock.

 

 

 

Alkohol na wesele z wyższej półki

 

Idąc o krok dalej, nie musimy wcale wybierać alkoholu na wesele tylko przez pryzmat ceny. Wszak nie każdy chce oszczędzać właśnie na tym aspekcie przyjęcia. W kwestii czystej wódki można więc ugościć zaproszonych czymś wyjątkowym, na przykład butelką Finlandii czy Absolut. Doskonały design butelki i renoma samego producenta sprawi, że w oczach gości uznani zostaniemy za wzorowych gospodarzy. My preferujemy z dwóch wyżej wspomnianych propozycji czystej wódki na wesele raczej Finlandię. Jej butelka jest bardziej poręczna od pękatego Absoluta, co może mić kluczowe znaczenie, gdy uroczystość będzie już w zaawansowanym stadium…

 

Alkohol na wesele z niskiej półki

 

No cóż, jeśli nie chcesz zepsuć sobie i gościom tej wyjątkowej nocy, daruj sobie budżetowe rozwiązania. Takie alkohole jak Żołądkowa Gorzka czy Luksusowa, to propozycje na letni grill, a nie na elegancko przybrany stół. Z tej półki cenowej możemy polecić jedynie Krupnik, który wciąż ma bardzo miły dla oka design.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top