Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ślubne życzenia są bardzo istotne

ślubne życzenia i kwiaty - wesele.com.pl
Każdy kto dostaje zaproszenie na ślub w pewnym momencie staje przed niezmiernie ważnym zadaniem - zapisaniem życzeń na kartce z gratulacjami. Są tacy, którzy z pisaniem nie mają najmniejszego problemu i z łatwością zapisują piękne słowa na ślubnej kartce. Co jednak zrobić jeśli pisanie nie jest naszą mocną stroną? Zobacz co możesz przygotować dla Pary Młodej.

Daj sobie czas na zapisanie życzeń ślubnych

Jeśli postanowiłeś, że wymyślisz gratulacje na chwilę przed wejściem do kościoła to wiedz, że nie jest to najlepszy pomysł. Stres nie jest dobrym doradcą, a trudno go uniknąć kiedy czas goni, za chwilę bliska Ci osoba przeżyje jedną z najważniejszych chwil w swoim życiu i akurat nie udaje Ci się znaleźć miejsca w którym mógłbyś zaparkować swój samochód. Tak, wiele sytuacji może się zdarzyć, dlatego nie skazuj się na dodatkowy stres. Znajdź czas kiedy w spokoju przygotujesz tekst, który najlepiej opisze to co czujesz i czego życzysz Młodej Parze w tym radosnym dniu.

Zapisz ślubne życzenia na kartce

Jeśli chcesz aby Twoje życzenia dla Pary Młodej były naprawdę wzruszające i piękne, koniecznie zaplanuj tę mowę nieco wcześniej. Zastanów się, jakie marzenia Młodzi chcieliby wspólnie spełnić, jakie są ich potrzeby, co chcą razem osiągnąć. Ubierz to co czujesz w słowa i zapisz na kartce. Przygotuj się, tak abyś stojąc w kolejce do składania życzeń nie zapomniał niczego o czym chciałeś wspomnieć. Jeśli jednak nie masz pomysłu lub obawiasz się tremy, złóż proste życzenia, a nieco bardziej finezyjne zapisz na ślubnej kartce. Możesz wybrać jedne z tych, które przygotowaliśmy w artykule o ciekawych życzeniach ślubnych lub poszukać inspiracji w sieci.

Kiedy składać życzenia ślubne?

Moment składania życzeń i wręczania prezentów nie jest ściśle określony. Zdarza się, że życzenia składa się tuż po wyjściu nowożeńców z kościoła, ale również znane są przypadki składania życzeń już na sali weselnej. Nie ma tu żadnej zasady, którą można by się kierować. Jeśli nie wiesz kiedy to zrobić, po prostu obserwuj - z pewnością pierwszymi osobami, które złożą życzenia Młodej Parze będą ich rodzice i najbliższa rodzina. Jeśli planujesz życzenia w wyjątkowej formie - np. przemowę przy weselnym stole lub zabawny, pamiątkowy pokaz slajdów ze zdjęciami Pary Młodej, nie pomijaj życzeń składanych tuż po ceremonii zaślubin.

Życzenia, których Młoda Para nigdy nie zapomni

Chcesz zaskoczyć nowożeńców oryginalnymi życzeniami? Jeśli masz w sobie iskrę szaleństwa, przygotuj coś absolutnie wyjątkowego. Być może znasz ulubione powiedzonka Młodej Pary, zainteresowania lub hobby o którym każdy wie? Wraz z innymi gośćmi weselnymi możecie przygotować zabawną scenkę, wcielając się w role Pana Młodego i Panny Młodej. Przygotujcie niezbędne gadżety i atrybuty (np. jeśli Pan Młody jest zapalonym narciarzem, jego rolę może odegrać człowiek w nartach i kasku), ułóżcie zabawną konwersację między parą, improwizujcie. Pośród wielu weselnych zabaw, skecz w którym wystąpicie będzie jedną z atrakcji, która wywoła salwy śmiechu i z pewnością pozostanie w pamięci Pary Młodej i gości weselnych na długo.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top