Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Księga gości na wesele – czy to dobry pomysł?

Księga gości na wesele – czy to dobry pomysł?
Współczesne wesela to nie tylko kolacja z tańcami. Najczęściej zawierają one znacznie więcej elementów, w tym sesje zdjęciowe z gośćmi, różnorodne zabawy i atrakcje. Częstym gadżetem, wykorzystywanym w ramach tej uroczystości są również księgi gości na wesele. Czy warto na nie stawiać? W jaki sposób je wykorzystać? Na te pytania odpowiadamy w niniejszym artykule.

Księgi gości – do czego służą?

Oczywiście sama nazwa mówi o tym, do czego służą księgi gości na wesele. Należy jednak pamiętać o tym, że można dla nich znaleźć różnorodne zastosowanie. Po pierwsze mogą stanowić po prostu miejsce na wpis. Goście mogą skomponować dla młodej pary jakiś zgrabny wierszyk albo po prostu życzenia wszystkiego dobrego. Mogą też po prostu zostawić wpis, że byli i świetnie się bawili na weselu. Z drugiej strony księgi gości na wesele mogą zawierać nie tylko wpisy, ale i zdjęcia. Dobrze jest położyć taką księgę przy zamówionej fotobudce. Fotobudki bowiem najczęściej drukują wykonane zdjęcia w dwóch egzemplarzach – jeden do zabrania przez pozujących, drugi natomiast do wklejenia do księgi gości. To znakomita pamiątka – zarówno dla młodej pary, jak i gości.

Dostępne wzory

Należy jednak podkreślić, że księgi gości na wesele występują w różnorodnych formach i kształtach., np. https://kucmar.pl/pol_m_WESELE_Ksiegi-Gosci-230.html. Warto przejrzeć oferty sklepów z akcesoriami weselnymi i wybrać swój ulubiony model. Możemy na przykład postawić na księgi w kształcie serca, księgi z miejscem na zdjęcie pary młodej, księgi w twardej lub miękkiej oprawie. Mamy również do dyspozycji księgi z białymi lub czarnymi kartkami, a także księgi z rozmaitymi dodatkami i aplikacjami. Księgi dla gości na wesele występują też w różnorodnych formatach – w tym większym, aby goście na pewno nie przegapili wpisu oraz w tym mniejszym, aby z łatwością zmieściły się na domowym regale. Księgi można też dopasować do wystroju i stylu wesela. Znajdziemy zarówno coś nowoczesnego, jak i nieco bardziej klasycznego.

Gdzie kupić?

Księgi gości na wesele można kupić w sklepach z akcesoriami weselnymi. Dostaniemy je zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Ze swojej strony polecamy przede wszystkim wersje internetowe. Najczęściej bowiem mamy w nich do dyspozycji znacznie szerszy asortyment. Jeżeli dana księga gości nie sprosta naszym oczekiwaniom, zawsze też można skorzystać z możliwości zwrotu lub wymiany księgi na inny model. Kupując przez Internet oszczędzamy też czas. Nie trzeba bowiem nigdzie wychodzić – wystarczy kilka kliknięć. Płatności dokonany natomiast przy użyciu karty płatniczej lub szybkim przelewem.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top