Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Jakie auto do ślubu wybrać?

Jakie auto do ślubu wybrać?
Ślub to podniosłe wydarzenie wymagające odpowiedniej oprawy. Wybór auta to ważna sprawa – towarzyszy ono nowożeńcom zwykle przez cały dzień. Ma być zatem wygodne, ale i pasujące do całej uroczystości.

Wybór samochodu to jeden z najważniejszych elementów przygotowań do ślubu. Podjęcie decyzji do łatwych nie należy, gdyż jest ona zależna od wielu czynników. Niemniej najważniejsze jest to, aby samochód wpisywał się w stylistykę zarówno ślubu, jak i wesela. Oto najpopularniejsze opcje.

Samochód retro

Zabytkowe pojazdy są niezwykle efektowne – czas mija, a one wciąż zachwycają wyglądem i są absolutnie ponadczasowe. Piękny Rolls Royce czy Bentley to marzenie niejednej młodej pary, lecz i w tym przypadku trzeba mieć na względzie stricte praktyczne przesłanki. Trzeba pamiętać m.in. o tym, że auta z dawnych lat były mniejsze niż współczesne samochody i nie posiadały klimatyzacji, co w upalny dzień letni może się okazać sporą niedogodnością. Bardzo modne są obecnie również samochody z epoki PRL-u – taki wybór może nadać uroczystości smaczku przyprawionego nostalgią.

Elegancka limuzyna

Klasyka jest zawsze na topie i sprawdza się bez względu na okoliczności. Nowoczesna limuzyna bez wątpienia zada szyku. Do ulubionych marek nowożeńców należą np. Porsche, Chrysler, BMW i Mercedes. Grunt to znaleźć solidną firmę świadczącą usługi wynajmu limuzyn. Dyniewicz Krzysztof - usługi transportowe to firma z siedzibą w Warszawie mogąca poszczycić się 20-letnim doświadczeniem. Znajdujące się w jej ofercie limuzyny z pewnością przypadną do gustu młodej parze. Tego typu samochody pasują najbardziej do hucznych uroczystości, aczkolwiek chętnie są wybierane także i przez pary organizujące zaślubiny dla skromniejszej liczby gości.

 

Kabriolet, dorożka czy może kareta?

Jeśli kabriolet, to tylko na lato, choć w Polsce pogoda bywa kapryśna i nie ma niestety gwarancji, że w dniu ślubu aura okaże się sprzymierzeńcem. Interesującą alternatywą dla limuzyn i zabytkowych samochodów są dorożki i karety. Taki środek transportu jest idealny dla par urządzających ślub i wesele w nieco bajkowych okolicznościach, np. w pałacu lub zamku, lecz czas dojazdu do kościoła czy na wesele może się wydłużyć – konie w zaprzęgu nie rozpędzą się jak samochody.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top