Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Jak dojechać na wesele?

Jak dojechać na wesele?
Wesele tuż-tuż. Zapewne macie już wszystkie rzeczy dopięte na ostatni guzik. Wybrana sala, kościół, kreacje i pierwszy taniec. Zastanówcie się jednak, czy wszyscy będą mieli jak i czym dotrzeć na Wasze wesele.

W trakcie organizowania wesela nie kierujcie się podpowiedziami znajomych i rodziny, którzy mają to już za sobą. Pamiętajcie, że Wy będziecie potem recenzowani za Wasze poczynania. Jeśli znajomi nie mieli transportu, nie znaczy, że też mamy z niego rezygnować.
 

Miejsce ślubu i wesela jest istotne

Przede wszystkim musicie wziąć pod uwagę, gdzie bierzecie ślub. Jeśli w Gliwicach (i stąd też pochodzi większość gości), to wszystko w porządku, natomiast jeśli planujecie je w innym miejscu, warto pomyśleć także o transporcie do kościoła. Kolejną istotną sprawą jest miejsce, w którym organizujecie wesele. Jeśli ślub odbywa się w mieście, a wesele poza nim, dobrze poinformować w trakcie rozdawania zaproszeń, czy zapewniacie środek transportu. Jednak jeśli goście planują przyjechać swoim samochodem, poproście ich, aby Was o tym poinformowali. Może okazać się bowiem, że wynajmiecie autobus, który będzie jechał pusty lub z kilkoma osobami.
 

Informacja dla gości weselnych dotycząca transportu

Jeśli jednak większość zadeklaruje, że nie pojedzie własnym samochodem, wtedy musicie policzyć, ile i odpowiednio wynająć autobus lub bus. Dajcie znać gościom, gdzie będzie na nich czekał. Ponadto musicie też pomyśleć o powrocie i zorganizować transport także w drugą stronę. Idealnie, jeśli bus będzie jeździł dwa lub trzy razy w ciągu nocy, ale dobrze będzie nawet jeśli jednym kursem rozwiezie gości nad ranem, najlepiej odpowiednio wyznaczoną trasą. O godzinie (godzinach) odjazdu także poinformujcie gości.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top