Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

DJ na wesele lub zespół?

DJ na wesele lub zespół?
Dobra zabawa na weselu to wspomnienie nie tylko dla najbliższych. Zapewnienie jej leży w gestii organizatorów. Częstym dylematem jest wybranie podmiotu, który zadba o szampańską zabawę. Czy wybrać zespół muzyczny? A może pozostawić "te sprawy" w rękach DJ-a?

Przygotowując się do ślubu i wesela mamy do załatwienia tyle ważnych spraw, że aż trudno o wszystkim pamiętać. Jedna z decyzji, jakie musimy podjąć, dotyczy wyboru oprawy muzycznej na nasze przyjęcie.

O to, czym państwo młodzi kierują się przy tym wyborze, zapytaliśmy cztery panie, które niebawem wychodzą za mąż.


Głosy za zespołem muzycznym

- Zdecydowaliśmy się na zespół weselny. Właściwie wcale nie musieliśmy go szukać, bo to już taka trochę zaprzyjaźniona z naszą rodziną grupa. Poznaliśmy ich dawno, bo prawie pięć lat temu, kiedy byliśmy na weselu u mojej kuzynki – Dominiki, która miała świetne wesele. Bawiliśmy się wyśmienicie i chociaż wtedy nie mówiłam o tym mojemu Tomkowi, bo byliśmy parą zaledwie pół roku, to już tego dnia pomyślałam sobie, że chciałabym, aby właśnie ten zespół zagrał na naszym weselu. Okazało się, że nie ja jedna, bo potem ci sami ludzie grali też u moich dwóch kuzynek. Niebawem zagrają u nas, bo ich styl prowadzenia imprezy oraz piosenki, które śpiewają, bardzo nam odpowiadająopowiada Karlina.

- My zespołu szukaliśmy chyba dwa tygodnie. Zaczęliśmy od zebrania informacji od znajomych, którzy niedawno mieli wesela. Podali nam namiary do kilku zespołów. Potem albo oglądaliśmy płyty z nagraniami z ich wesel, albo wchodziliśmy na strony internetowe zespołów, na których też można posłuchać, co mają do zaproponowania. Podejmując decyzję w pierwszej kolejności sugerowaliśmy się tym, co usłyszeliśmy, a w drugiej cenąmówi Aneta.

- Zdecydowaliśmy się na zespół, bo wydaje nam się, że didżej nie jest w stanie stworzyć tego specyficznego, weselnego klimatu, który zapewnia kapela weselna. Zresztą byliśmy kiedyś u moje przyjaciółki na weselu, na którym muzykę odtwarzał z płyt didżej i nie bawiliśmy się tak dobrze jak na tradycyjnym przyjęciu weselnym. Poza tym wolimy muzykę na żywo. Mamy nadzieję, że zespół, który wybraliśmy, stworzy na naszym weselu taką atmosferę, że wszyscy będą się dobrze bawić. Rozmawialiśmy już na temat utworów i okazało się, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, co bardzo mnie cieszy – mówi Kamila, przyszła panna młoda.


Opcja za DJ-em

- Ja bez wahania zdecydowałam się na didżeja. Ci wszyscy weselni grajkowie często mają kiepskie zdolności, a bardzo bym nie chciała, aby ktoś swoim wykonaniem kaleczył którąś z moich ulubionych piosenek. Didżej zapewni nam różnorodną muzykę w oryginale, w różnych językach, poza tym osoba, którą wybraliśmy, jest także wodzirejem, który potrafi doskonale rozbawić tłum - mówi Agnieszka.

Najważniejsze jest, by odpowiednio wcześnie rozważyć, to co będzie najlepsze w przypadku Waszego wesela. Tutaj nie ma regułu, ale ten wybór ma wielkie znaczenie, gdyż to od niego zależy zadowolenie Waszych gości.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top