Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Dj czy orkiestra – wybór muzyki na wesele

Dj czy orkiestra – wybór muzyki na wesele
Ślub i wesele są jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, warto więc wszystko dokładnie przemyśleć, żeby nie popełniać błędów i potem niczego nie żałować. To bardzo ważny element organizacji.

Zaplanujmy wszystko w najdrobniejszych szczegółach, aby ten dzień był jedyny, cudowny i wyjątkowy. Warto pomyśleć też o muzyce, czy chcemy DJ-a na wesele, wodzireja, a może orkiestrę? Przede wszystkim decyzję muszą podjąć oboje młodzi, nie warto przecież zaczynać małżeństwa od kłótni.


Muzyka, która zadowoli wszystkich

Na początek należy zadać sobie pytanie, jakiego wesela chcemy – nowoczesnego, czy może jesteśmy zwolennikami tradycji?Jeżeli chcemy nowoczesnego wesela, ze współczesnymi piosenkami z pierwszych list przebojów, to warto zdecydować się na DJ-a, który będzie ze specjalistycznego sprzętu puszczał nowoczesną muzykę. Jeśli natomiast marzy nam się klasyczne wesele z muzyką śpiewaną na żywo, często z biesiadami i przyśpiewkami regionalnymi warto wtedy zdecydować się na orkiestrę, bądź też zespół weselny. Zespół weselny oprócz typowych weselnych piosenek, może także występować z piosenkami polskich i zagranicznych wokalistów.


Ważne wytyczne dla prowadzącego

Czy DJ jest również wodzirejem? A co, jeśli chcemy, aby ktoś zachęcał ludzi do aktywnej zabawy? Możemy poprosić kogoś zaufanego z grona naszych znajomych bądź rodziny. Należy pamiętać jednak o tym, że lepiej by było, gdyby ta osoba nie spożywała alkoholu, aby mogła poprowadzić zabawę do samego końca, a nawet do następnego dnia podczas bardzo popularnych poprawin. A instytucja zwana wodzirejem?


www.muzyka-wesele.pl – wiele zespołów, dj`ów i wodzierejów weselnych w jednym miejscu

Może warto zastanowić się, czy taka osoba jest nam potrzebna, żeby nasi goście dobrze się bawili i aktywnie uczestniczyli w weselu? Czy DJ to ta sama osoba co wodzirej? Wodzirej poprowadzi zabawę, zachęci ludzi do tańca, a DJ z natury zajmuje się tylko puszczaniem muzyki, ale oczywiście możemy znaleźć DJ-a, który będzie także zabawiał naszych gości i poprowadzi wesele. Istnieją także profesjonalne pary, które możemy razem zatrudnić, jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ zazwyczaj te dwie osoby współpracują ze sobą przez jakiś czas i mają przynajmniej kilka takich zabaw za sobą. Sprawia to, że są ze sobą zgrani i wiedzą, kiedy kto co ma zrobić.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top