Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Catering okolicznościowy – wesela

Catering okolicznościowy – wesela
Wybierając firmę cateringową, warto dobrze zastanowić się nad swoją decyzją. Firmy specjalizujące się w cateringach okolicznościowych powinny odznaczać się przede wszystkim długą tradycją i doświadczeniem.

Dobra firma – elastyczna firma

Firma powinna realizować usługę, uwzględniając sugestie, indywidualne potrzeby klienta i dopasowywać się do nich. Jednym słowem, powinna być elastyczna. Przykładem takiego rozwiązania jest możliwość dobrania różnego rodzaju nakrycia stołów: od stylu klasycznego, utrzymanego w biało-czarnej tonacji, z elegancką zastawą, poprzez zastawę porcelanową, podkreślającą wyjątkowość przyjęcia, aż po stylową, włoską porcelanę, połączoną z bogactwem kolorów obrusów i bieżników.

Kolejnym przykładem jest dekoracja stołów. Powinna ona odznaczać się różnorodnymi rozwiązaniami, tworzonymi na potrzeby klienta, które pozwalają na zachowanie klimatu przyjęcia. Równie ważne są stroje osób obsługujących gości. Niektóre firmy umożliwiają swoim klientom dobór stroju kelnerów, proponując oprócz standardowych biało-czarnych, stroje góralskie, w stylu japońskim lub nawiązujące przykładowo do epoki średniowiecza. To zaledwie kilka przykładów. Jeśli klient ma jeszcze inną koncepcję, profesjonalna firma sprosta jego wymaganiom (oczywiście w granicach rozsądku i dobrego smaku).

 

Wszystko to gwarantuje, że wieczór będzie niepowtarzalny, wyjątkowy i niezapomniany. Dodatkowym atutem wybranej firmy cateringowej z całą pewnością jest możliwość obsługi w wybranym przez klienta miejscu, nawet znajdującym się z dala od siedziby firmy.

Weselne menu

Podczas organizacji przyjęcia weselnego warto zwrócić uwagę na menu firmy cateringowej. Dobrze, jeśli firma dostosowuje propozycje menu do indywidualnych potrzeb klienta. Wesele jest wydarzeniem absolutnie wyjątkowym, dlatego też warto postawić na rozwiązania niekonwencjonalne – przykładowo niecodzienną dekorację dań czy oryginalny sposób ich podania, które same w sobie będą już dużą atrakcją.

Dobra firma cateringowa bez wątpienia będzie mogła wiele zaoferować w tym temacie. Pokaz sztuki barmańskiej czy fireshow to obecnie już niemal „codzienność” na weselach. A może zamiast tego akademia kulinarna dla gości lub/i interaktywna stacja gastronomiczna?

Ciekawe propozycje weselne oferuje znana firma Mazurkas (catering weselny - pełna oferta). Elegancki catering dobrany do charakteru wesela.

Polecamy porady i artykuły
Wasze komentarze (2)
  • Luizza 2019-09-12, 13:09

    Super artykuł. Właśnie mamy salę i też chcemy skorzystać z cateringu. Artykuł mnie jeszcze bardziej utwierdził, że warto skorzystać właśnie z tego typu firm. No, to teraz pozostaje mi wybrać zaproszenia ślubne i gotowe. Fajnie, że ostatnio koleżanka mi pokazała stronę https://farrowdesign.pl , bo tam mają naprawdę wyjątkowe zaproszenia.

  • ciuchteńka 2019-09-12, 13:09

    SUper.

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top