Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Bestellerowy prezent na podziękowania dla rodziców — wzruszenie gwarantowane!

Bestellerowy prezent na podziękowania dla rodziców — wzruszenie gwarantowane!
Przyjęcie weselne, późny wieczór, nadszedł moment, aby podziękować rodzicom za ich pomoc, dobre rady, ciepło domowego ogniska. Być może głos Wam trochę drży, a ręce się trzęsą, ale jako nowożeńcy doskonale wiecie, że to ważna chwila. Chcecie by była wyjątkowa, więc oprócz wypowiedzenia słów wdzięczności, wręczycie najbliższym prezent.

Idealny prezent na tak ważną okazję

Czy wiecie, że wręczanie prezentów to nie tylko ważna i długa tradycja, ale również gest, który wiele mówi? To, w jaki sposób dajemy upominki i jakie podarunki wybieramy, ma znaczenie dla obdarowywanych osób. Właśnie dlatego tak istotne jest, by na uroczyste okazje wybierać prezenty, które przekazują dobre emocje i intencje nadawców.

Wybór upominku nie jest łatwy, dlatego Printu podpowiada, jak zorganizować podziękowania podczas wesela i co kupić rodzicom.

Jak zorganizować podziękowania dla rodziców podczas wesela?

Najważniejsze to dobrze się do tego momentu przygotować, żeby potem nie musieć się nim stresować. Wspólnie omówcie, jak chcecie, żeby podziękowania dla rodziców wyglądały, i napiszcie na kartce kilka zdań, które będą Waszą ściągą.

Już podczas wesela poproście rodziców na środek. Najlepiej, żeby był to późny wieczór, kiedy emocje ślubne trochę opadną, a jeszcze wszyscy goście będą na sali. Podziękujcie rodzicom z głębi serca, szczerze i własnymi słowami — takie podziękowania są najpiękniejsze. Na koniec wręczcie prezent — fotoksiążkę z Waszymi zdjęciami.

O tym, czym dokładnie jest fotoksiążka dowiecie się TUTAJ.

Jak wykonać fotoksiążkę na podziękowania dla rodziców?

Wybraliście zdjęcia, które chcecie zamieścić w fotoksiążce? Jeśli tak, to czas na jej stworzenie. Wystarczy, że wejdziecie na stronę Printu i wybierzecie szablon, zaprojektowany specjalnie na tę okazję (najpopularniejszy szablon na podziękowania rodzicom znajdziecie tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/podziekowania-dla-rodzicow/). Potem w intuicyjnym kreatorze fotoksiążki Printu, ułóżcie Wasze zdjęcia, dodajcie napisy i elementy graficzne.

Nie musicie pobierać żadnego programu, wszystko zrobicie bezpośrednio w przeglądarce po wejściu na stronę. Po kilku dniach Wasza wydrukowana fotoksiążka zostanie dostarczona pod wskazany adres.

Podaruj swoim bliskim Twoje najpiękniejsze chwile

Ślubne i weselne momenty uchwycone na fotografiach są pamiątką dla Was, ale mogą też stać się prezentem dla najbliższych. Kiedy otrzymacie zdjęcia od fotografa, przygotujcie z nich fotoksiążki i wręczcie dziadkom, rodzicom chrzestnym czy rodzeństwu. To upominek od serca!

Fotoksiążka jest bestsellerowym prezentem na podziękowania dla rodziców. Wzrusza, wywołuje uśmiech, pozwala zatrzymać najpiękniejsze chwile w pamięci. Podarujcie emocje!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top