Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Zaproszenia ślubne handmade – nowa moda w branży ślubnej

Zaproszenia ślubne handmade – nowa moda w branży ślubnej
Ślubna gorączka Was nie opuszcza? Wasz ślub i wesele tuż tuż i marzycie o wyjątkowych i niepowtarzalnych zaproszeniach ślubnych? Podczas poszukiwań trafiacie na termin zaproszenia ślubne handmade. Czyli właściwie jakie? Z angielskiego hand-made oznacza dzieło utworzone naszymi rękami, używając do tego różnych dostępnych materiałów. Czy każde wyszukane przez nas piękne zaproszenie będzie więc rękodziełem?

Czym są zaproszenia na ślub handmade?

Termin rękodzieło na przestrzeni lat stale poszerza swoje znaczenie. Niezmiennie jednak kojarzy się z wyrobem nieprzemysłowym, który wytwarzany jest ręcznie i w ograniczonej ilości. Trendy związane z jego wykorzystaniem nie ominęły także branży ślubnej! Znaleźć więc możecie ręcznie robione zaproszenia ślubne, księgi gości, dodatki (np. winietki, zawieszki na alkohol), czy podziękowania dla gości. Czym różni się taka papeteria ślubna od ogólnodostępnej, którą można kupić w sklepie lub zamówić przez internet?

Zaproszenia ślubne ręcznie robione - dla kogo?

Te eleganckie zaproszenia ślubne dedykowane są głównie osobom, które cenią kreatywne i niestandardowe rozwiązania. Jeśli nie posiadacie zacięcia artystycznego, aby wykonać takie zaproszenia samemu - nic straconego! Na pewno uda Wam się znaleźć odpowiednią firmę, która wykona projekt zaproszeń na ślub, zgodny z motywem uroczystości. To idealne rozwiązanie, dla tych par młodych, które pragną czegoś oryginalnego o wysokiej jakości, czegoś czego nie kupi się w pierwszym lepszym sklepie. Może będzie to niestandardowy papier, malowane karty zaproszeń albo oryginalne, ślubne koperty? Decydując się na projekt takich zaproszeń ślubnych warto pamiętać o możliwym dłuższym czasie realizacji. Każdy element papeterii wytwarzany jest własnoręcznie, nie korzysta się tu z gotowych wzorów i szablonów zaproszeń czy dodatków. Usługodawca może wykonać dla pary młodej papeterię ślubną w stylu jaki przypadnie im do gustu - glamour, eleganckie, nowoczesne, a może w myśl nurtu slow wedding? Po prostu - takich których nikt inny nie ma w swojej ofercie!

Ile kosztują dzieła handmade?

Podoba Wam się taka papeteria ślubna, ale nie jesteście pewni, czy Wasz założony wcześniej ślubny budżet pokryje jej koszty? Wybierając ofertę zaproszeń ślubnych handmade najczęściej trzeba liczyć się z ich wyższą ceną, w porównaniu do skorzystania z oferty ze sklepów sieciowych i komercyjnych firm. Dlaczego? Powód jest prosty - weselne rękodzieło wykonywane jest dla młodej pary przez jedną osobę i na ograniczoną ilość egzemplarzy. Nie da się określić z góry kwoty, jaką zapłacicie za taki projekt. Ceny pojedynczego zaproszenia mogą się różnić od siebie w zależności od wybranej firmy, użytych materiałów, dodatkowych elementów, jak np. wstążek, pieczęci lakowych czy metody druku. Szukając wymarzonego zaproszenia dobrze popytać w kilku miejscach i wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę.

Dlaczego są popularne?

Przyszli państwo młodzi mają w głowach mnóstwo projektów, które chcą zrealizować w dniu ślubu i wesela. Zaproszenia na ślub ręcznie robione pozwalają na totalną swobodę i inwencję twórczą. To prawdziwe zaproszenia z duszą, do których możesz mieć wgląd na każdym z etapów projektowania. Co więcej dodatki weselne są jedyne w swoim rodzaju! Nawet ta sama partia zaproszeń może się różnić między sobą - taki jej urok! Możecie być pewni, że Wasze zaproszenia ślubne wykonane są w oparciu o autorski i niepowtarzalny projekt. Co powiecie na kaligrafowane winietki na kamieniach agatu lub muszlach? Wiele osób decyduje się, aby papeteria ślubna była tworzona ręcznie i stanowiła jednocześnie pamiątkę dla gości. Któż nie chciałby wrócić z wesela z pięknym kamieniem agatu symbolizującym miłość?

Indywidualne zaproszenia na ślub handmade z Blooming Elegant!

Tworzona przez nas papeteria ślubna skupia się na ukazaniu nie tylko Waszych pomysłów ale i piękna papieru w jego najczystszej postaci. Wzory naszych zaproszeń weselnych odbiegają nieco od masowych projektów na większą skalę. Naszym klientom ślubnym tworzymy nowoczesne dekoracje i zaproszenia, które przygotowujemy z ogromną starannością - krok po kroku. Wybór stylu i tego, jak będzie wyglądał projekt zależy wyłącznie od Was! Chcemy, aby ślub i wesele były czymś niezapomnianym, a nasze zaproszenia ślubne mogły być jego częścią. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać ofertę Blooming Elegant!

Materiał zewnętrzny

Polecamy porady i artykuły
Wasze komentarze (3)
  • margiela 2021-03-19, 11:51

    no w AW jest cudowne boho i przepiękne podziękowania dla gości. Nam najbardziej do gustu przypadły słoiczki z miodem

  • tioja 2021-03-17, 16:07

    zgadzam się z przedmówczynią! Amelia Wedding mają piękne i nie zamieniałbym na inne. Zaproszenia musza się podobać młodym przede wszystkim :)

  • Milenka 2021-03-06, 19:24

    jak szalec to szalec, ma byc wymarzone i piekne, ja wybralam zaproszenia z amelia wedding takie ktore mi sie najbardziej podobaly, suknie tez, sale tez, bez presady mozna bidzić na wszystkim ale wesele ma sie raz w zyciu swoje!

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top