Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Najlepsze zaproszenia ślubne – jak wybrać?

Najlepsze zaproszenia ślubne – jak wybrać?
Przygotowania do ślubu to naprawdę gorący okres w życiu przyszłych małżonków. Muszą podjąć szereg decyzji i wiele wyzwań, aby ten dzień był idealny i wyjątkowy. Oczywiście dla nich samych oraz niezapomniany dla wszystkich gości. W natłoku spraw nie należy pominąć wyboru zaproszeń, które powinny być idealnie dobrane.

Jakie wybrać – boho a może czarno-białe?

Po pierwsze wybór zaproszeń ślubnych nie jest wcale mniej ważny niż wybór sali weselnej czy sukni ślubnej. Można by powiedzieć, że tylko służy przekazaniu informacji gościom. Jednak ukrywa się coś więcej za tym kawałkiem papieru. To swojego rodzaju wizytówka i reklama uroczystości, która ma się odbyć. Okazuje się również, że zaproszenie jest często przechowywane jako pamiątka. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań żeby zaproszenia ślubne były wyjątkowe.

Jeśli mamy już spisaną listę wszystkich gości i wiemy ile zaproszeń będzie nam potrzebne warto mieć parę sztuk więcej. Różne są sytuacje i może okazać się że ktoś zrezygnuje lub jeszcze kogoś będziemy chcieli zaprosić albo wystąpi błąd literowy w nazwisku.

źródło zdjęcia: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne

Decydując się na wzór zaproszeń ślubnych należy zwrócić uwagę na motyw przewodni wesela oraz pozostałych elementów. Jeśli wybierzemy kolory to powinny one zostać przemycone w dodatkach dla pary młodej, wystroju sali oraz w zaproszeniach ślubnych. To bardzo ważne, aby wszystko było spójne i tworzyło idealną całość.

Nie zapominajmy, że styl zaproszeń i innych dodatków ma pasować do przyszłych małżonków. Dlatego nie należy sugerować się obecnymi trendami, owszem można się zapoznać jednak ostatecznie powinny one oddawać charakter i styl pary młodej.

Na przykład jeżeli pani młoda lubi styl boho i wybrała suknie ślubną również w tym stylu to aż się prosi żeby przemycić ten motyw na zaproszeniach oraz winietkach czy księdze gości. Popularne są także zaproszenia bardziej klasyczne czarno-białe, o minimalistycznym wyglądzie i jednocześnie bardzo czytelne.

Najważniejsze informacje jakie powinny się znaleźć to data, godzina i miejsce ślubu oraz wesela. Nie należy zapomnieć również o imionach i nazwiskach państwa młodych oraz gości.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top