Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wyjątkowe zaproszenia ślubne z własnym zdjęciem

Wyjątkowe zaproszenia ślubne z własnym zdjęciem
Jeżeli przygotowujesz wesele i chcesz w wyjątkowy sposób zaprosić wszystkich gości, to doskonałym pomysłem jest przygotowanie zaproszeń z własnymi fotografiami. Możesz to zrobić za pomocą fotokartek CEWE. Dzięki tym fotogadżetom stworzysz niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju zaproszenia. Będą one oddawały charakter zarówno Twój, jak i Twojej uroczystości. Co więcej takie zaproszenia mogą być nawet dostosowane bezpośrednio do gustu Twoich gości.

Dlaczego warto wykonać zaproszenia z własnym zdjęciem?

Fotokartki dają możliwość zaprojektowania wyjątkowych zaproszeń z własnymi zdjęciami. Możesz zaplanować każdy element takiego zaproszenia, dodając nie tylko Wasze ulubione fotografie, ale również świetne elementy graficzne. Należą do nich cliparty, tła, ramki i idealnie dopasowane kroje pisma. Dzięki temu nadasz swoim zaproszeniom spójny charakter i stylistykę.

Własnoręcznie zaprojektowane zaproszenie to idealny sposób na stworzenie nietypowego zaproszenia, które będzie dopasowane do oryginalnego klimatu Twojej uroczystości. Przykładowo jeśli jesteś pasjonatem motocykli i Twój ślub będzie utrzymany w tym klimacie, to zaproszenie może też bez przeszkód nawiązywać do jednośladów. W takiej fotokartce możesz umieścić Waszą ulubioną fotografię wykonaną podczas wycieczki motocyklowej.

CEWE Fotokartki z łatwością zaprojektujesz na dowolnym urządzeniu. Możesz do tego wykorzystać zarówno oprogramowanie CEWE Fotoświat, jak i kreator online. Dzięki temu możesz z łatwością przygotować zaproszenia nawet wtedy, gdy przebywasz poza domem. Chwyć za urządzenie mobilne i z łatwością rozpocznij projektowanie zaproszeń. Ich realizacja jest łatwa nawet dla początkujących użytkowników, a dodatkowo przebiega bardzo szybko. Dzięki temu stworzysz niezapomniane zaproszenia, nawet jeśli w natłoku obowiązków związanych z organizacją imprezy, przytrafiło się przegapić ten element organizacji.

 

 

Jak zaprojektować zaproszenia z własnym zdjęciem?

Jak już zostało wspomniane w poprzednim akapicie projektowanie zaproszeń z własnymi fotografiami jest niezwykle łatwe. Po prostu uruchom oprogramowanie CEWE Fotoświat lub kreator online, aby rozpocząć zabawę z projektowaniem własnych zaproszeń. Możesz skorzystać z gotowych szablonów, które dostosowane są do różnorodnych okazji. To zdecydowanie przyspiesza projektowanie zaproszeń i jednocześnie gwarantuje, że będą one prezentować się naprawdę świetnie. Po prostu wybierz gotowy szablon i dodaj w odpowiednich miejscach Twoje ulubione fotografie nawiązujące do organizowanej imprezy.

Po zaprojektowaniu wymarzonych zaproszeń z własnymi zdjęciami możesz je zamówić bezpośrednio do Twojego domu. Kurier dostarczy zaproszenia wprost do Twoich drzwi. Możesz je także odebrać we wskazanym punkcie znajdującym się np. w galerii handlowej. Dzięki temu odbierzesz swoje oryginalne zaproszenia w trakcie załatwiania pozostałych spraw związanych z organizacją imprezy.

 

Zaproszenia z własnym zdjęciem - kilka pomysłów

W tym akapicie znajdziesz kilka inspirujących porad, jak w najlepszy sposób przygotować zaproszenia z własnymi zdjęciami, które będą idealnie pasować do Twojej imprezy. Zaproszenia z własnym zdjęciem to doskonały sposób na zachęcenie gości do udziału w uroczystości niezależnie od tego czy organizujesz duże wydarzenie czy ślub w kameralnym gronie.

Przygotuj ciekawe, intrygujące fotografie, które wykorzystasz w samodzielnie zaprojektowanym zaproszeniu. Możesz wykorzystać Wasze wspólne zdjęcia z różnych okresów Waszej znajomości. To pozwoli zapraszanym gościom poznać historię Wasze miłości. Jeżeli organizujecie wesele w plenerze doskonale sprawdzi się zdjęcie nawiązujące do miejsca wydarzenia. Przygotowując zaproszenia z własnym zdjęcie postaw na ciekawe fotografie, tak aby taka fotokartka mogła pełnić nie tylko praktyczną rolę, ale stać się również po imprezie doskonałą pamiątką, która ozdobi wnętrze gości.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top